מיקרוסופט ישראל מעבירה עובדי קבלן להעסקה ישירה

כ-120 עובדים - 10% ממצבת העובדים הכללית של מרכז המו"פ הישראלי - המועסקים בתפקידי מזכירות, תמיכה טכנית, ניקיון ואבטחה, ייהנו כעת מהעלאות שכר ותוכנית אופציות

רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
אסף רפפורט
אסף רפפורטצילום: קובי קואנקס

מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל, בהובלתו של אסף רפפורט, יעביר עד סוף החודש הנוכחי את עובדי הקבלן להעסקה ישירה. מדובר בכ-120 עובדים - 10% ממצבת העובדים הכללית של מרכז המו"פ הישראלי - המועסקים בתפקידי מזכירות, תמיכה טכנית, ניקיון ואבטחה שכעת ייהנו, בין השאר, מהעלאות שכר ותוכנית אופציות.

בענף מקווים כי המהלך של רפפורט ישפיע גם על ענקיות בינלאומיות אחרות הפועלות בישראל כמו אינטל, גוגל ופייסבוק וגם חברות ישראליות כמו צ'ק-פוינט.  במארס האחרון חברת דאטורמה, שנרכשה על ידי סיילספורס חנכה משרדים בנצרת והעבירה להעסקה ישירה 15 עובדים שהועסקו במיקור חוץ על ידי חברת גליל סופטוור.

עובדי מיקרוסופט התוודעו למהלך במייל ששלח רפפורט בתחילת מאי: "אני שמח לעדכן שאחרי תהליך ארוך ומורכב אנחנו מתחילים מהלך של קליטת וונדורים ונותני שירות מקצועי חיצוניים כעובדים מן המניין של ILDC (מרכז הפיתוח של מיקרוסופט ישראל; ר"ג) מהלך זה יאפשר יצירת תפקידים חדשים ומקצועות נוספים במיקרוסופט בישראל והוא משתלב עם הצמיחה של מרכז הפיתוח בשנה האחרונה.

"אני מאמין שהמהלך נכון, ראוי ותואם את התרבות והערכים של מיקרוסופט. ערכים של שוויון, צמיחה אישית, גיוון תעסוקתי ואחריות חברתית. ואני שמח שמטה מיקרוסופט העולמי תמך במהלך החשוב הזה, והשקיע את הזמן והמשאבים לגרום לזה לקרות".

"במהלך היום נערוך מפגש מנהלים יחד עם HR ו-Finance (מחלקות הכספים ומשאבי האנוש; ר"ג) על הצעדים הבאים, מה נדרש מאיתנו וכיצד עלינו להתנהל מול הצוותים. אשמח להתגמשותכם והשתתפותכם בין אם פרונטלית או ב-Teams (מערכת לשיחות וידאו; ר"ג) כדי שנוכל לצאת לדרך. מדובר בתהליך מורכב ורגיש, ואנחנו מקווים שבמאמץ משותף נצליח לסיימו עד סוף השנה הפיסקאלית (סוף יוני). מרגש שאנו יוצאים לדרך חדשה רגע לפני יום העצמאות, וזו הזדמנות לאחל לכולנו חג שמח ושקט בדרום".

בינואר שנה שעבר מונה רפפורט בן ה-35 - יזם שמכר למיקרוסופט את הסטארטאפ שלו, אדאלום, תמורת 320 מיליון דולר שנתיים קודם לכן - לעמוד בראש מרכז הפיתוח הישראלי של הענקית הבינלאומית. ומאז נקט בכמה עמדות פומביות אקטיביסטיות. תחת ניהולו, מיקרוסופט ישראל מבצעת השוואות שכר פעמיים בשנה, ומאזנת את הפערים בין גברים ונשים כשהניסיון והפידבקים המקצועיים שלהם דומים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker