דרופבוקס רוצה שעסקים ירכזו את עבודתם במקום אחד: האפליקציה החדשה שלה

חברת האחסון בענן הודיעה על השקת אפליקציית דסקטופ שתהווה "סביבת עבודה אחת שמאחדת כלי עבודה, מסמכים וקבוצות עבודה משותפות" ■ בתוך האפליקציה אפשר ליצור ולערוך באופן מקוון מסמכים, גליונות עבודה ומצגות, לקיים צ'אטים ושיחות וידיאו

שגיא כהן
שגיא כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אפליקציית דרופבוקס החדשה
אפליקציית דרופבוקס החדשהצילום: דרופבוקס

האם דרופבוקס משנה את פניה? החברה הודיעה על השקת מוצר חדש בשם "דרופבוקס החדשה", שלטענת החברה הוא אחד השינויים הגדולים בתולדותיה. בכך מקווה דרופבוקס להפוך משירות שמסתכם בתיקייה לאחסון קבצים בענן לכלי פרודוקטיביות רחב היקף לארגונים, שרוצה להציע גישה מהירה, במקום אחד, לשלל כלים ארגוניים שונים – מעבודה על מסמכים ועד צ'אט ושיחות וידיאו.

דרופבוקס הכריזה על אפליקציית דסקטופ חדשה עבור מחשבי ווינדוס ומק, שתהווה מעתה גם פלטפורמה של כלי שיתופי פעולה בזמן אמת עבור ארגונים. "סביבת עבודה אחת שמאחדת כלי עבודה, מסמכים וקבוצות עבודה משותפות", כהגדרת החברה. למשל, בתוך האפליקציה אפשר ליצור ולערוך באופן מקוון מסמכים, גליונות עבודה ומצגות בגוגל דוקס או אופיס, לקיים צ'אטים בשירות סלאק ולבצע שיחות וידיאו דרך זום, לנהל פרויקטים דרך Trello ועוד. יוצעו גם כלים של סיילספורס, אדובי ואוטודסק - והכל בלי צורך לצאת ולדלג בין אפליקציות שונות. לצד כל זאת, האפליקציה החדשה עדיין תאפשר את השירות המסורתי של דרופבוקס: ארגון קבצים בתיקיית דרופבוקס וסנכרון בענן. האפליקציה החדשה זמינה כרגע דרך תוכנית "גישה מוקדמת" של דרופבוקס.

"העבודה הפכה למפוצלת - קבצים מפוזרים בין מכשירים, בענן ובכוננים הקשיחים שלנו. אנו עוברים בין מספר רב של אפליקציות שאינן מדברות זו עם זו, מצב שמאד מקשה על הצוותים," הסביר דרו יוסטון, מנכ"ל, דרופבוקס. "כעת, אנו מתמקדים בחיבור של כולם באופן שמעולם לא נעשה בעבר".

מרכז המו"פ של דרופבוקס בישראל, בניהולו של מאיר מורגנשטרן, השתתף בפיתוח המוצר. מהחברה נמסר כי המרכז עסק בהתאמת סביבת העבודה החדשה ללקוחות העסקיים, כולל פיתוח של כלי אדמין שיתמכו בהטמעת המוצר בתוך הארגון בצורה חלקה, ויאפשרו לנהל ולתמוך במשתמשים בעבודתם השוטפת.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker