מנכ"ל ווייז לשעבר תרם 11 אלף שקל לקמפיין של סתיו שפיר לראשות העבודה

בפוסט תמיכה בפייסבוק, כתב נועם ברדין: "התפקדתי בשביל סתיו. צריך שינוי סדרי עדיפויות, ושינוי עושים אנשים חדשים, צעירים" ■ ברדין חתם באחרונה על עצומה מטעם יזמים שקראו לח"כים להתנגד "לפגיעה בשלטון החוק"

עירד עצמון שמאייר
עירד עצמון שמאייר
נועם ברדין
נועם ברדיןצילום: דניאל בר און
עירד עצמון שמאייר
עירד עצמון שמאייר

נועם ברדין, לשעבר מנכ"ל ווייז (Waze) וכיום סגן נשיא בגוגל העולמית, הודיע ביום שישי על תמיכתו בחברת הכנסת סתיו שפיר, שהכריזה לא מכבר על מועמדותה לראשות מפלגת העבודה. היזם ובכיר תעשיית ההיי-טק הודיע בחשבון הפייסבוק שלו כי לצורך כך, התפקד למפלגה. בנוסף, נודע ל-TheMarker כי ברדין תרם למסע הבחירות של ח"כ שפיר את הסכום המרבי המותר בחוק: 11 אלף שקל.

בדף הפייסבוק האישי שלו, שיתף ברדין את הפוסט של שפיר שבו הודיעה על מועמדותה, וכתב: "חברים, אני לרוב לא משתף פוליטיקה אבל התפקדתי בשביל סתיו... אין שמאל וימין בפועל, אבל יש יוקר מחיה, יש שחיתות, יש דרדור אמות מידה ליברליות ודמוקרטיות, יש פשע משתולל, יש פערי שכר אסטרונומיים, יש מערכת בריאות קורסת, יש חינוך גרוע, פקקים אינסופיים והתערבות בוטה של המדינה בחיים שלנו".

"צריך שינוי סדרי עדיפויות", טען ברדין. "שינוי לא עושים מי שבקומבינה אלא אנשים חדשים, צעירים, שחושבים אחרת ולא חייבים דבר לממסד. סתיו היא כזאת. היא מייצגת את העתיד ולא את העבר", כתב והפציר בחבריו להתפקד אף הם.

הפוסט של ברדין

באחרונה אף הוסיף ברדין את שמו לעצומה החתומה על ידי עשרות יזמים, חלקם מתעשיית ההיי-טק, ובה מפצירים החתומים בחברי הכנסת "לא לתת יד לפגיעה בשלטון החוק". עוד בין החתומים: יוסי ורדי, שהשקיע ביותר מ-50 חברות סטארט-אפ; אדן שוחט, שותף-מנהל בקרן אלף; ותומר דביר וישי גרין, שמכרו את חברת סולוטו (Soluto) ב-2013.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker