איך הופכים תואר מדעי לסטארט-אפ מצליח?

במפגש מיוחד יבדקו מה יזמים חייבים לדעת כדי להשיג את מטרותיהם ולהצליח לעבור מהאקדמיה לתעשייה

TheMarker
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים
סטודנטים באוניברסיטה העברית בירושליםצילום: אמיל סלמן

סטודנטים ובוגרי תארים במדעי החיים שמבקשים להפוך ליזמים ולהקים סטארט-אפים בתחום, מגלים לא פעם כי בניגוד לענפי ההיי-טק האחרים, האקו-סיסטם של שוק הביומד והביוטק בתחומים אלו מפותח פחות - ומאופיין במספר מצומצם של משקיעים (קרנות, אנג'לים, תאגידים זרים), בפחות אקסלרטורים ומתחמי עבודה תומכים, בקושי עסקי הנובע מפערי ידע על הנעשה בתחום בעולם ובנגישות מועטה לסיפורי הצלחה.  

מפגש מיוחד בשם "מתואר מדעי לסטארט-אפ מצליח" ייערך בשבוע הבא, 26 במארס בשעה 18:30 ברחובות, ויבדוק מה מייחד את האקו-סיסטם של היזמות בתחומי מדעי החיים, מה יזמים חייבים לדעת כדי להתקדם בהשגת מטרותיהם וכיצד עושים את המעבר מהאקדמיה לתעשייה.

במסגרת המפגש ייערך פאנל אותו ינחה שגיא כהן, כתב הטכנולוגיה וההיי-טק של TheMarker, ובו ישתתפו ערן אדן, מייסד שותף ומנכ"ל MeMed, ענת נשיץ, שותפה מנהלת בקרן אורבימד, יובל גלעד, מנכ"ל ושותף מייסד בחברת FreezeM, ואניה אלדן, סמנכ"לית רשות החדשנות וראש זירת הזנק.

בין השאלות שיעלו בפאנל: כיצד מתמודדים עם אתגר המסחור של טכנולוגיות שיוצאות מהאקדמי, איך ניגשים למשקיעים, מתי נכון לגייס כסף וגם איך מתמודדים עם הקשיים והאתגרים היומיומיים בסטארט-אפ צעיר.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום, אולם מחייבת רישום מוקדם בעמוד האירוע . מספר המקומות מוגבל.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker