אקסוניוס הישראלית מגייסת 13 מיליון דולר לניהול אבטחת מכשירים ברשת ארגונית

את הסבב הובילה קרן בסמר ונצ'ר פרטנרס, והשתתפו בו הקרנות ורטקס, YL ואימרג' ■ עד כה גייסה החברה 17 מיליון דולר, והיא מעסיקה 20 עובדים בישראל ובארה"ב

עירד עצמון שמאייר
עירד עצמון שמאייר
מייסדי אקסוניוס
מייסדי אקסוניוסצילום: אבישי פינקלשטיין

סטארט-אפ הסייבר אקסוניוס (Axonius), המפתח פלטפורמה לניהול אבטחת מכשירים, הודיע כי השלים סבב גיוס ראשון (A) בסך 13 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן בסמר (Bessemer) ונצ'ר פרטנרס מסן פרנסיסקו.

כמו כן, השתתפו בסבב משקיעות קיימות בחברה, ובהן ורטקס ונצ'רס, קרן אימרג' (Emerge) ו-YL ונצ'רס, שהובילה את סבב הסיד בסך 4 מיליון דולר. מאז הוקמה ב-2017, גייסה אקסוניוס 17 מיליון דולר בסך הכל. עם זאת, מהחברה לא נמסר אם כל ההון שהושקע בסבב זה נכנס לקופתה.

מקרר בבית חכם
מקרר בבית חכםצילום: בלומברג

אקסוניוס פיתחה מערכת תוכנה בשירות (SaaS), לניהול אבטחת מחשבים, טלפונים חכמים ומכשירי IoT (האינטרנט של הדברים) בחברות ובארגונים. החברה מציעה למנהלי אבטחה תובנות על מספר המכשירים המחוברים בכל רגע נתון לרשת הארגונית ומידת האבטחה שלהם, ומתריעה במידה שישנן חריגות במערך אבטחת המחשבים. באקסוניוס טוענים כי המערכת מסוגלת לנטר רשת של מיליוני מכשירים המחוברים בו-זמנית, ולהציע פעולה הולמת כדי לאבטח כל אחד מהם בהתאם למדיניות ביטחון המידע של הארגון.

מטעם אקסוניוס נמסר כי כספי הגיוס ישמשו את החברה להרחבת פעילות השיווק והמכירות, וכן להגדלת מצבת כוח האדם - אולם לא צוין מספר המשרות שבכוונתה לאייש.

את החברה הקימו שלושה: דין זיסמן, מנכ"ל אקסוניוס; עופרי שור, המכהן כסמנכ"ל מוצר; ואבידור ברטוב, סמנכ"ל הטכנולוגיה בחברה. באקסוניוס מציינים כי עם לקוחות הסטארט-אפ נמנות חברות דוגמת חברת אפספלייר (AppsFlyer), חברת הניסויים הגנטיים נטרה (Natera) והעיתון "ניו יורק טיימס". לחברה 20 עובדים בישראל ובארה"ב, אך היא לא חושפת כמה מתוכם מועסקים במשרדיה בתל אביב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker