בקרוב בדרופבוקס: שליחת פקסים וחתימה על מסמכים בענן

החברה הודיעה שהחל מה-27 בנובמבר ניתן יהיה לבצע מספר פעולות בקבצים שמאוחסנים אצלה - מבלי שיהיה צורך לעבור לתוכנות ייעודיות ■ החברה יצרה שיתוף פעולה עם מספר חברות בינלאומיות לצורך כך

שגיא כהן
שגיא כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דרופבוקס
דרופבוקסצילום: áìåîáøâ

דרופבוקס (Dropbox) מכריזה על פיצ'ר חדש שיאפשר למשתמשים לבצע פעולות מתקדמות במסמכים השמורים בחשבון שלהם, בצורה קלה ונוחה יותר ללא צורך בשימוש והורדה של תוכנות חיצוניות.

הפיצ'ר החדש נקרא Dropbox Extensions. הוא מאפשר למשתמשי דרופבוקס לחתום דיגיטלית על מסמכים וחוזים בקבצי PDF, להוסיף הערות ורישומים לקבצי וידיאו, לשלוח פקסים באופן דיגיטלי, לערוך תמונות, ולבצע משימות נוספות על הקבצים השמורים בענן. בעוד שכיום, כדי לבצע משימות כאלה, היה צורך בהתקנה ובמעבר לתוכנות אחרות, כעת דרופבוקס מאפשרת זאת ישירות דרך ממשק הרשת (Web) של דרופבוקס, כחלק מרצף העבודה ובלי לקטוע אותו. בכל קובץ ששמור בדרופבוקס שלכם, ניתן יהיה לפתוח תפריט ולבחור את התוכנה המתאימה לביצוע המשימה נדרשת. הפיצ'רים החדשים יהיו זמינים ב-27 בנובמבר.

דרופבוקס חברה למספר יצרניות תוכנה חציוניות ביניהן Adobe, Autodesk, DocuSign Vimeo, airSlate, HelloSign, Nitro, Pixlr, Smallpdf ועוד. בהמשך יתווספו כלים נוספים שיאפשרו למשתמשים לבצע משימות נוספות.

"אנחנו נותנים את היכולת למשתמשים לעבוד בתוך המערכת של דרופבוקס, מבלי להסתבך ולעבור בין כלים שונים", מסביר ל-TheMarker מאיר מורגנשטרן, מנכ"ל מרכז המו"פ של דרופבוקס בישראל. "אנחנו משדרגים את הפלטפורמה באמצעות חבירה לשותפים חיצוניים, ומניחים תשתית לעוד תוספות. זה הכיוון שאליו נראה את דרופבוקס צועדת בעתיד. ב-2019 נראה עוד אינטגרציות ושותפים, כאשר חלק מהעבודה על הפיתוחים שיגיעו בהמשך נעשית גם כאן במרכז המו"פ בישראל".

המהלך הוא חלק מהאסטרטגיה של דרופבוקס שמנסה להפוך ליותר מעוד שירות אחסון בענן - אלא להציע חבילה של כלי פרודוקטיביות למשתמשים פרטיים ולארגונים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker