המאבטחים האוטומטיים: הסטארט-אפ דמיסטו גייס 43 מיליון דולר

הסטארט-אפ, שעוסק באבטחת מידע אוטומטית, השלים סבב גיוס שלישי בהובלת קרן גריילוק ■ מנהל המוצר של החברה: "נגייס עשרות אנשי שיווק ופיתוח בישראל" ■ עד כה גייסה החברה 69 מיליון דולר

עירד עצמון שמאייר
עירד עצמון שמאייר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הסטארט-אפ דמיסטו. רישי בהרגבה, סלביק מרקוביץ', גיא רינת ודן שראל
מייסדי דמיסטו: רישי בהרגבה, סלביק מרקוביץ', גיא רינת ודן שראלצילום: דמיסטו

הסטארט-אפ דמיסטו (Demisto), העוסק באבטחת מידע אוטומטית, השלים היום (ד') סבב גיוס שלישי בסך 43 מיליון דולר. מי שהובילה את הגיוס היא קרן גריילוק (Greylock) האמריקנית, אליה הצטרפו משקיעות ותיקות, כגון קרן קלירסקיי ואקסל, שהשתתפו בסבב הקודם בפברואר 2017, אז גייסה דמיסטו 20 מיליון דולר. מאז הקמתה ב-2015, גייסה החברה 69 מיליון דולר.

ארבעת מייסדי החברה הם סלביק מרקוביץ’, מנכ"ל דמיסטו, דן שראל, סמנכ"ל מוצר, גיא רינת, מנהל הנדסת תוכנה ורישי בהרגבה, אחראי שיווק. בעברו, היה מרקוביץ' ממייסדי הסטארט-אפ הישראלי סנטריגו, שפיתח מוצר אבטחת מידע למסדי נתונים ונמכר למק'אפי ב-2011 בעסקה שהוערכה בעשרות מיליוני דולרים.

מוצר הדגל של דמיסטו הוא מערכת המסכלת איומי סייבר, שמבוססת על למידת מכונה. "המערכת מסוגלת לסכל בעמה איומי סייבר הודות ל'ספר מהלכים', פלייבוק, המותאם לכל תרחיש", כך אומר דן שראל, שמסביר כי הודות לכל איום חדש שמטופל, הופכת המערכת חכמה יותר.

במקרה בו האיום לא מטופל, אלא דורש מעורבות אנושית, מציעה המערכת צ'ט-בוט העוזר לנהל את האירוע. "זה אנליסט נוסף שיושב ועוזר בחקירה", אומר שראל, "הוא עושה זאת באמצעות הצעות פעולה למומחי הסייבר. כמו כן, על סמך ניסיון העבר, מציע הבוט לאיזה מומחה מוטב לנתב את האיום לצורך טיפול".

החברה סרבה לפרסם את סך הכנסותיה השנתיות, אך שראל מציין כי הסכום עומד על מיליוני דולרים. דמיסטו מעסיקה 120 עובדים במשרדיה בקופרטינו, קליפורניה, בלונדון, בגרמניה ובתל אביב, בה מועסקים כ-50 עובדים. לדברי שראל, החברה מעוניינת להשתמש בכספי הגיוס לצורך גיוס עשרות עובדים חדשים בישראל לתפקידי שיווק, מכירות ופיתוח תוכנה. החברה עובדת עם כ-100 לקוחות, מתוכן 24 חברות פורצ'ן 500.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker