לבודד את האיום: הייסולייט מגייסת 18 מיליון דולר

הייסולייט, שעוסקת בתחום הגנה מפני מתקפות סייבר על מחשבים בארגונים, גייסה עד כה 23 מיליון דולר

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מייסדי הייסולייט, דן דינר (מימין) וטל זמיר
מייסדי הייסולייט, דן דינר (מימין) וטל זמירצילום: סיון פרג'

עוד חברת סייבר של Team8 מגייסת הון משמעותי. חברת הייסולייט (Hysolate) השלימה גיוס של 18 מיליון דולר בסבב גיוס שני. את הסבב הובילו הקרנות בסמר ונצ'רס ו- Innovation Endeavors של אריק שמידט, ובהשתתפות NGP Capital. עד כה גייסה הייסולייט 23 מיליון דולר.

הייסולייט פועלת בתחום של הגנה על תחנות הקצה - מחשבי המשתמשים בארגון. היא משתמשת בטכנולוגיית וירטואליזציה כדי להריץ מספר מערכות הפעלה על אותו המחשב, וכך לבודד את האיום ולאפשר לעובד שימוש חופשי וללא "חסימות" במחשב שלו.

המוצר של הייסולייט מאפשר למשתמשים בארגון לעבוד ללא מגבלות ובמקביל לגשת למשאבים הרגישים ביותר בצורה מאובטחת. הייסולייט אינה משנה את חווית המשתמש, ואף מאפשרת לארגונים לספק למשתמשים חופש פעולה נרחב יותר מהקיים היום, בזכות הארכיטקטורה המבודדת את סביבת העבודה הרגישה מהסביבה היומיומית האינטרנטית.

המשתמשים יכולים לגלוש לכל אתר, להתקין אפליקציות, לחבר התקנים חיצוניים ולהשתמש בכל שירות ענן ללא מגבלות אבטחה, מבלי לחשוף את הנכסים התאגידיים לסיכון. הפתרון של הייסולייט מספק לתחנות הקצה בארגון הגנה מפני מתקפות סייבר, תוך הגדלת הפרודוקטיביות של משתמשי הקצה.

הייסולייט הושקה רשמית בינואר השנה, אחרי תקופת דגירה, וכמו כל החברות בסנדיקט Team8 קיבלה השקעה ראשונית של 5 מיליון דולר. מנכ"ל החברה הוא טל זמיר ולחברה 34 עובדים במשרדיה בתל אביב ובניו יורק. בין לקוחות של הייסולייט - ארגונים גלובליים מובילים מהתחום הפיננסי, הטכנולוגי ונותני השירותים.

Team8 היא קבוצת הקמה והשקעה בחברות סייבר שבראשה עומד נדב צפריר. בפורטפוליו של Team8 נמצאות גם החברות קלארוטי, בתחום ההגנה של תשתיות קריטיות, אילוסיב נטוורקס, Duality, פורט שיפט ואחרות.

מהייסולייט נמסר כי "הגיוס ישמש להמשך פיתוח הטכנולוגיה המתקדמת של הייסולייט וכן להרחבת נוכחותה ובסיס לקוחותיה של החברה בארץ ובעולם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker