הענן הבטוח: סיטרה מגייסת 30 מיליון דולר

החברה מספקת פתרונות אחסון ושיתוף קבצים בתאגידים על גבי ענן פרטי באופן מאובטח ■ לסיטרה יש כ-40 אלף לקוחות, ובהם מקדונלד'ס, WPP, סוכנת הביטוח AXA, לואי ויטון ומשרד ההגנה האמריקאי

אמיתי זיו
לירן אשל, מנכ"ל סיטרה
לירן אשל, מנכ"ל סיטרהצילום: באדיבות סיטרה

הסטארט-אפ סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) גייס 30 מיליון דולר - מה שמעמיד את סך גיוסי החברה על 100 מיליון דולר. נכון לעכשיו, לא נמסר לפי איזה שווי נסגר הגיוס. סיטרה מספקת פתרונות אחסון ושיתוף קבצים בתאגידים על גבי ענן פרטי באופן מאובטח. הפתרון של החברה מתאים במיוחד לארגונים מבוזרים, ובשנים האחרונות סיטרה מחזקת את רכיבי הסייבר בפתרון.

מהחברה נמסר: "את סבב הגיוס הזה, הרביעי, הובילו Red Dot Capital Partners - קרן השקעות שממומנת על ידי Temasek Holdings - עם המשקיע החדש סינגטל Innov8 והמשקיעים הקיימים: בנצ'מארק קפיטל, בסמר, סיסקו, וונרוק, Vintage Investment Partners וקבוצת ויולה".

על פי ההודעה, לסיטרה יש כ-40 אלף לקוחות, ובהם מקדונלד'ס, WPP, סוכנת הביטוח AXA, לואי ויטון, משרד ההגנה האמריקאי ורכבת ישראל. עוד נמסר כי "לחברה שותפויות אסטרטגיות עם סיסקו, Dell EMC, IBM, HPE ו-Amazon Web Services. בישראל משווקת סיטרה כפתרון גיבוי ואחסון קבצים לעסקים על ידי בזק ובזק בינלאומי".

החברה נוסדה ב-2008 על ידי יוצאי צ'ק פוינט, וכיום היא מונה כ-140 עובדים, מהם 80 בישראל. מוצרי סיטרה כוללים חומרה ותוכנה, ומאפשרים לספקי שירותי IT לחברות גדולות להשיק ולנהל פתרונות לאחסון, גיבוי ושיתוף קבצים בצורה אופטימלית על גבי תשתית ענן פרטית או ציבורית. "כיום, יותר מתמיד, מנהלי IT מבינים ששרתי האחסון המסורתיים עתידים להתחלף במערכות מודרניות מבוססות ענן", אמר לירן אשל, מייסד שותף ומנכ"ל סיטרה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker