הסטארט-אפ הישראלי מאנדיי גייס 50 מיליון דולר

בכך מגיע סך הגיוסים של החברה, שפיתחה מערכת לניהול משימות ופרויקטים בתוך הארגון, ליותר מ-84 מיליון דולר ■ מהחברה נמסר כי היא נמצאת בעלייה של 300% בהכנסותיה

רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן
עובדי מאנדיי בתל אביב
עובדי מאנדיי בתל אביבצילום: שלומי יוסף
רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן

הסטארט-אפ הישראלי מאנדיי (לשעבר דה־פולס), שפיתח מערכת לניהול משימות ופרויקטים בתוך הארגון, הכריז היום (ד') כי השלים סבב גיוס שלישי בסכום של 50 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה קרן ההשקעות Stripes Group מניו יורק והשתתפו בו המשקיעים Insight Venture Partners ו-Entrée Capital. בכך מגיע סך הגיוסים של החברה ליותר מ-84 מיליון דולר, כשלצד הגיוס הנוכחי תקבל החברה קו אשראי בסך עשרות מיליוני דולרים מלאומיטק.

המערכת של מאנדיי מעניקה ללקוחות החברה פלטפורמה, שבה הם מבצעים פעולות לניהול ממשקים פנים ארגוניים שונים - מניהול משימות שוטפות, ניהול לקוחות, תקשורת בתוך הארגון, אופרציה משרדית ועד ניהול אסטרטגי. המערכת מורכבת ממסך ראשי שבו שורות משימות המחולקות לעובדים, ולצדן עמודות של סטטוס ביצוע והערות.

המערכת יכולה להתממשק עם שרתי הדואר האלקטרוני של החברה, וכן אפשר לבצע בה צ’ט פנימי בין הצוותים. תפעול המערכת מתחיל עם בחירת תבנית (Template), שאותה יכול מנהל הצוות לעצב באופן אישי על ידי הוספת שדות שונים וגרירתם ממקום למקום בצורה אינטואיטיבית וללא צורך בתכנות מורכב.

מהחברה נמסר כי היא נמצאת בעלייה של 300% בהכנסותיה, כלומר עשרות מיליוני דולרים. "אם עושים משהו טוב והוא עובד - אנחנו רוצים לעשות עוד ממנו", אמר מנכ"ל מאנדיי, רועי מן. "הפוטנציאל לצמוח כל כך גדול ובגלל זה אנחנו מגייסים עוד כסף. הבנק גם ראה שהכל יציב והלקוחות נשארים כך שהוא הביא לנו קרדיט ליין, וזה כסף שלא מידלדל ועדיף לקחת אותו. זה נראה הגיוני בעינינו".

לדברי סמנכ”ל הטכנולוגיות בחברה ערן זינמן, "יש לנו המון במה להשקיע - המשך פיתוח של המוצרים וגיוס עובדים נוספים. לפני חצי שנה פתחנו משרד בניו יורק ואנחנו מגדילים את כמות העובדים. אנחנו מרגישים שיש לנו מה לצמוח ואנחנו רוצים להמשיך לגדול בקצב מהיר".

במקביל לגיוס משיקה החברה מספר פונקציות חדשות לשדרוג השימוש במוצר של החברה: שכבה אחת שמאפשרת לארגון לנהל סוגי מידע שונים בתוך הפלטפורמה - להוסיף מיקומים, אירועים, מידע על לקוחות, מסמכים ועוד. הפונקציה השנייה היא תצוגה של כל המידע שהארגון מנהל בתוך המערכת.

הפונקציה השלישית שפיתחה החברה נקראת מאנדיי סטוריז, שנראית כמו פיד של רשת חברתית והמטרה שלה היא להפוך את לקוחות החברה לקהילה שמשתפת תרחישים שונים של ניהול העבודה. "יש לנו לקוחות מתעשיות שונות וכל אחד משתמש בצורה שונה במערכת, מה שיוצר הרבה תרחישים. אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו לשתף את התרחישים שלהם ולקוחות יכולים ללמוד אחד מהשני, בעיקר החדשים", אמר מן.

דה-פולס הוקמה ב-2012 על ידי מן וזינמן, שניהם יוצאי יחידת 9900 של צה"ל. בשנה האחרונה הוחלט בחברה על מהלך של מיתוג מחדש, והיא שינתה את שמה למאנדיי (monday.com) - על שם היום שבו מרבית מדינות המערב מתחילות את שבוע העבודה שלהן. החברה מעסיקה כיום 130 עובדים בישראל ובארה"ב, ויש לה 35 אלף לקוחות מסביב לעולם, בהם אובר, WeWork, מקדונלדס ועוד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker