השזאם החדש: אפליקציית המוזיקה דיזר משיקה בישראל את שירות SongCatcher

לדיזר, אחת האפליקציות הפופולריות בתחום הזרמת מוזיקה, קטלוג השירים הגדול ביותר בעולם עם 53 מיליון כותרים ■ לפי נתוניה, מנויים עליה כיום כ-40 אלף ישראלים

רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן
אפליקציית דיזר
אפליקציית דיזרצילום: áìåîáøâ
רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן

שירות הזרמת המוזיקה דיזר יאפשר החל מהיום למשתמשים הישראלים למצוא שירים באמצעות SongCatcher - כלי שמזהה שירים שמושמעים ברקע, וזמין כיום לבעלי מכשירי אנדרואיד.

דיזר, אחת האפליקציות הפופולריות בתחום הזרמת מוזיקה, הושקה בארץ בדצמבר 2017 ומדווחת כבר על 40 אלף מנויים ישראלים. SongCatcher מאפשר זיהוי מתוך האפליקציה על ידי לחיצה על חיפוש שמע או על ידי שימוש באפשרות החיפוש, שמפנה גם לזיהוי צליל.

דיזר מציעה מספר מסלולים למשתמשים: מסלול חינמי, הכולל השמעת פרסומות, הגבלה של העברת השירים, איכות שמע רגילה והיעדר אפשרות לשמוע שירים אוף ליין. במודל החינמי, אפשרות זיהוי השירים באמצעות SongCatcher ניתנת באמצעות מצב ערבוב שירים (shuffle mode); מסלול פרימיום, שכולל חודש ניסיון בחינם ולאחר מכן בתשלום של 20 שקל בחודש להאזנה באיכות HD, או תמורת 30 שקל לחבילה משפחתית הכוללת עד 6 מנויים; ולאלה שמעדיפים את איכות השמע הטובה ביותר, מאפשר דיזר מנוי HiFi (high Fidality( במחיר של 40 שקל בחודש.

לדיזר קטלוג השירים הגדול ביותר בעולם עם 53 מיליון כותרים. בדומה למתחרותיה ספוטיפיי ואפל מיוזיק, היא לומדת כל משתמש בנפרד ומנסה להתאים לו מוזיקה לפי הסגנון המועדף עליו. החברה דיווחה בעבר כי היא מתכננת להוציא בעתיד מערכת המאפשרת זיהוי שירים גם מזמזום המנגינה על ידי המשתמש.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker