מועמדת נוספת לתפקיד הממונה על ההגבלים: נגה רובינשטיין, היועצת המשפטית של משרד התקשורת

רובינשטיין, בת 39, מכהנת כיועצת המשפטית במשרד מזה 5 שנים ועבדה בעבר גם במגזר הפרטי

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

נגה רובינשטיין, היועצת המשפטית של משרד התקשורת, העמידה עצמה לתפקיד הממונה על ההגבלים העסקיים. משרת הממונה מתפנה בקרוב לאחר שרונית קן הודיעה על עזיבתה. מועמדים נוספים לתפקיד הם אבי וייס, בועז הירש, בועז גולן ואסף כהן. האחרון גם הוא ממשרד התקשורת, ומכהן כסמנכ"ל הכלכלה של המשרד.

רובינשטיין, בת 39, מכהנת כיועצת המשפטית במשרד מזה 5 שנים ועבדה בעבר גם במגזר הפרטי. היא נחשבת לחרוצה, דעתנית ומעורבת, ולבטח אחת הדמויות הכי משפיעות במשרד בשנים האחרונות. רובינשטיין היתה מעורבת בשנה האחרונה בכל רפורמות התקשורת והסלולר ובראשן מאבק הקישוריות, שהיא כתבה עבורו את חוות הדעת המשפטית. היא מנהלת במשרד התקשורת מחלקה משפטית בה צוות של 13 עורכי דין.

הרשות להגבלים עסקיים עסקה לא מעט בנושא תקשורת בשנים האחרונות בעיקר בנושא בקשת המיזוג של בזק ו-yes, אותה דחתה הרשות. הרשות מנעה גם את מיזוג נטוויז'ן ו-HOT ובימים אלה היא דנה בבקשת המיזוג של פרטנר ו-012 סמייל. עוד בתחום התקשורת, הרשות הביעה עמדה בנושא "שיתוף אתרי האנטנות" של חברות הסלולר. ברשות מעוניינים להעביר את חוק קבוצות הריכוז שייתן כלים יותר טובים בידיה לטפל גם בענף הסלולר, שנחשב לריכוזי וממועט תחרות אך אין בו מונופול מובהק.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker