בזק מצמצמת את חלוקת הדיווידנד - בעקבות השפעת התחרות בטלוויזיה על yes

עד כה נהגה החברה לחלק 100% מהרווח הנקי שלי לבעלי המניות ■ באחרונה התריעה חברת הדירוג מידרוג על אפשרות בשינוי דירוג האשראי של בזק לרעה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שאול אלוביץצילום: אייל טואג

דירקטוריון בזק הודיע הבוקר על שינוי במדינות הדיווידנד של החברה. בזק נהגה לחלק עד כה את מלוא הרווח הנקי שלה מדי חציון, וכעת מורידה את החלוקה ל-70% מהרווח הנקי.

"הדירקטוריון רואה חשיבות בשמירה על האיזון שבין הבטחת איתנותה הפיננסית ויציבותה של החברה, תוך שמירה על דירוג בקבוצת הדירוג הנוכחית של החברה לאורך זמן, לבין המשך השאת ערך לבעלי מניותיה באמצעות חלוקת דיווידנד שוטף.

"בפני דירקטוריון החברה הוצגו ניתוח ומסקנות עבודה מקצועיות, כפי שבוצעו על פרופ' צבי וינר. הדירקטוריון בחן בין היתר את תחזיותה של החברה והקבוצה, ואת ניתוחי הרגישות למקרי הרעה בלתי צפויים בעסקי החברה והקבוצה", נכתב בהודעה החברה.

יש לציין כי באחרונה התריעה חברת הדירוג מידרוג על אפשרות בשינוי דירוג האשראי של בזק לרעה - ובמיוחד באם החברה לא תשנה את מדיניות הדיווידנד שלה. באסיפת בעלי המניות הצביעה החברה בעיקר על התגברות התחרות בשוק הטלוויזיה - שמשליכה על yes.

בתוך כך, אתמול אישר דירטוריון בזק את פיטורי שלושת הדירקטורים ממשפחת אלוביץ' ואת מינוים של שני דירקטורים חדשים  - דורון תורג'מן מנכ"ל בי קום ו אינטרנט זהב , ושלמה רודב, היו"ר המיועד מטעם בי קום.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker