המועמד המוביל להחליף את סטלה הנדלר: קובי פז, מנהל החטיבה העסקית

בשעות הקרובות יתכנס דירקטוריון בזק כדי לדון בהשעייה זמנית של מנכ"לית החברה סטלה הנדלר, שנמצאת במעצר וחשודה מרכזית בתיק 4000

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קובי פזצילום: בזק
אמיתי זיו

בשעות הקרובות יתכנס דירקטוריון בזק כדי לדון בהשעייה זמנית של מנכ"לית החברה סטלה הנדלר, שנמצאת במעצר וחשודה מרכזית בתיק 4000. הדירקטוריון ידון במינוי ממלא מקום למנכ"ל, כאשר השם המוביל לתפקיד הוא קובי פז, מנהל החטיבה העסקית בבזק.

פז הוא בעל ניסיון רב בשוק ופועל בחברה כבר שנים ארוכות, ונראה כי שמו מקובל על כל הדירקטורים. גפ בתפקיד יו"ר החברה מכהן כעת ממלא מקום - דוד גרנות, במקומו של שאול אלוביץ'.

עוד באותו דיון, הדירקטורים מטעם יורוקום - שאול אלוביץ', אורנה אלוביץ' ואור אלוביץ', שכולם חשודים בפרשה - צפויים להתפטר מתפקידם. השלושה עצורים כעת, כך שההתפטרות אמורה להתבצע באמצעות באי כוחם, ומכתב על כך עתיד להגיע מיורוקום.

שאול אלוביץ' וסטלה הנדלרצילום: אייל טואג ואלי דסה

דירקטוריון החברה עתיד למנות מחליף גם לסמנכ"ל הפיתוח העסקי בחברה, עמיקם שורר, גם הוא איש של אלוביץ', גם הוא חשוד מרכזי בפרשה הפלילית, וגם הוא עצור כעת.

בשורות המהלכים האלו "מנקה" גרנות את בזק מהחשודים המרכזיים בפרשיה, לפחות בהתפתחות האחרונה שלה (שכוללת מעורבות משטרתית). ישנם חשודים נוספים, למשל מחברת yes, אבל הם קשורים לכאורה לעבירות חמורות פחות מעולם המשטר התאגידי. 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker