מהפכה שקטה: חילופי ההנהלה - רחבים מכפי שפרטנר מודה

מתחת לסמנכ"לים ישנם עוד מנהלים בדרגי ביניים

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים1
אמיתי זיו

כל חילופים של מנכ"ל או של בעלות בחברה גוררים גם חילופים של בכיריה. אך נראה כי , 11 חודשים לאחר החלפת הבעלות, היא עזה מהרגיל. כבר כשנכנס אילן בן-דב לתפקידו כיו"ר , אמר מנכ"ל החברה דוד אבנר כי זהו לא דבר טריוויאלי להסתגל לבעל מניות חדש, שיושב מעתה במרחק 10 דקות נסיעה ולא 10 שעות טיסה. אבנר טעה כמובן: בן-דב לא נשאר במשרדי סאני בפתח תקוה, אלא עבר לעבוד ממשרדי פרטנר - מרחק מטאפורי של 10 צעדים מהמנכ"ל שלו.

ואכן, עם כניסת בן-דב, התחילה הספינה להיטלטל. לבורסות התחילו להגיע הדיווחים על חילופים בצמרת החברה, היציבה בדרך כלל. כבר בתחילת ינואר דיווחה פרטנר על מינוי משנה למנכ"ל, יורש עצר למעשה - אלי גליקמן. בפברואר יצאה הודעה לא פחות דרמטית: ארז פז, סמנכ"ל השיווק של החברה, ששימש בתפקידו רק מינואר 2008, יעזוב את כסאו לטובת יעקב קדמי - איש של בן-דב. באותו דיווח הודיעה פרטנר כי היא ממזגת את חטיבת התקשורת הקווית לתוך החברה, וכך עזב גם אלון ברמן, שעמד בראשה. בנוסף פרש לגמלאות סמנכ"ל התפעול חיים בקר.

ועכשיו, טלטלה נוספת. ביום חמישי בערב, אחרי סגירת המסחר בתל אביב ואחרי שעת הירידה לדפוס של חלק מהעיתונים, הודיעה פרטנר על מהפך שלטוני מפתיע: יעקב גלברד, איש מובהק של בן-דב, ימונה למנכ"ל במקומו של אבנר. גליקמן, יורש העצר המיועד, הודיע על פרישה מיידית. באותו דיווח הודיעה החברה כי גם עודד דגני, מעמודי התווך של פרטנר, יעזוב את החברה בחציון הראשון של 2011.

כל חילופי הגברי האלה מתבססים על הדיווחים של פרטנר לבורסה לפי המחויב בחוק. אך מתחת לסמנכ"לים ישנם תמיד עוד מנהלים בדרגי ביניים שנוטשים בעקבות הממונים עליהם, ועזיבתם אינה מחויבת בדיווח. נזכיר רק כי פרטנר נפרדה בשנה האחרונה מאחראי הרגולציה הוותיק עו"ד קובי זכאי, ומגדי גילון - מנהל מערכות המידע של החברה. בקרב העובדים הזוטרים, פרטנר ביצעה מהלך פיטורים אחד נרחב, של 120 עובדים, בינואר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker