שמואל חרל"פ ואייל עופר משקיעים בסטארט-אפ ישראלי שעוזר להתחרות באמזון

Bringg מאפשר לקמעונאים לייעל את מערך השילוח - ובכך לעמוד בסטנדרטים שהציבה אמזון בזירה ■ הגיוס בסך 12 מיליון דולר מצטרף לסבב הגיוס האחרון, שהסתכם ב-10 מיליון דולר

אלירן רובין
אלירן רובין
שמואל חרל"פ
שמואל חרל"פצילום: מוטי מילרוד

חברת ברינג (Bringg) הישראלית, שפיתחה מערכת לניהול ושיפור המערך הלוגיסטי של קמעונאיות וחברות השילוח, השלימה באחרונה סבב גיוס בסך 12 מיליון דולר - משמואל חרל"פ, אייל עופר וקרן ההשקעות של חברת סיילספורס. השקעה זו מצטרפת לסבב הגיוס האחרון של החברה, שנערך בתנאים זהים והסתכם ב-10 מיליון דולר. על המשקיעים הקודמים בחברה נמנים קרן אלף הישראלית, פרג ונצ'רס וקוקה קולה.

ברינג מבקשת לתת מענה לסטנדרט הגבוה שהציבה חברת אמזון עבור הקמעונאיות. האחרונה שינתה לחלוטין את חוויית הקניות עם המערך הלוגיסטי שפיתחה - ומאפשר משלוח של מוצר תוך שעות ספורות.

ברינג הוקמה ב-2013 על ידי רענן כהן המשמש כמנכ"ל, וליאור שיאון שהיה סמנכ”ל הטכנולויות של גט. לדברי כהן, החברה צומחת במהירות ולראיה לכך הכפילה את מספר העובדים בשנה האחרונה. היא מעסיקה כעת מעל 60 עובדים, וכן יש בה 60 משרות פתוחות. "בזמן הזה בשנה שעברה היינו עם שלושה פרוייקטים על השולחן - כעת יש כבר 30", הוסיף.

עוד אמר כהן כי "לא היה תכנון להרחיב את הסבב, אבל מדובר במשקיעים עם ערך אסטרטגי רב משמעות. רבע מהלקוחות של סיילספורס זקוקים לשליחויות אז יש כאן ערוץ מעניין. שוק הרכב מאוד קרוב אלינו. חרל"פ הוא אישיות בכירה בתחום ואייל עופר מגיע מעולם השליחויות והמטענים. היו עוד שרצו להיכנס אבל החלטנו להגביל את הסכום כעת".

הפלטפורמה שפיתחה החברה ניתנת כשירות בענן, ולדברי כהן מספקת פתרון לחברות שמפשט ומייעל את מערך המשלוחים שלהן - מהמשרדים הראשיים, דרך אנשי השטח ועד הלקוחות. "אנחנו פותרים את האתגר הכפול של החברות, שכולל חוויית לקוח אופטימלית ובו זמנית שיפור היעילות על ידי בניית מערך לוגיסטי שמאפשר שקיפות בזמן אמת. שוק ה-e-commerce נאמד ב-23 טריליון דולר, והמשימה שלנו היא לעזור למותגים המוכרים להישאר תחרותיים", אמר כהן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker