נס טכנולוגיות זכתה בחוזה מיקור חוץ בהיקף של 42 מיליון שקל במשרד לקליטת העלייה

נשיא נס ישראל: החוזה הוא ציון דרך במעמדה המוביל של נס בתחום מיקור החוץ באירגונים גדולים

ניר צליק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

נס טכנולוגיות זכתה בחוזה מיקור חוץ בהיקף של 42 מיליון שקל, של משרד לקליטת העלייה. החוזה הינו לחמש שנים וכולל אופציה להארכה לתקופה של עד חמש שנים נוספות. נס זכתה בחוזה במכרז פומבי שפורסם ע"י המשרד.

נס טכנולוגיות תתפעל ותתחזק את מערכות המחשוב של המשרד לקליטת העלייה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. פעולת התחזוקה כוללת ישומים, מערכות תשתית, תקשורת ותחנות עבודה. בנוסף לכך, נס טכנולוגיות תטמיע מערכות שליטה ובקרה, תשדרג את מערך ה-helpdesk של המשרד, ותשפר באופן שוטף את רמת השירות על פי אמנת השירות (Service Level Agreement - SLA).

אגף בכיר למערכות מידע של המשרד לקליטת העלייה, הוא האחראי לפיתוח ותפעול שוטף של מערכות תקשוב מתקדמות בתחום קליטת העלייה, כולל מרשם עולים, משאבי ניהול וסיוע כגון דיור ציבורי, סיוע כספי, מענק מכס וכדומה. האגף תומך ב-600 משתמשים ב-40 אתרים ברחבי הארץ, ומפעיל שני מיתקני מיחשוב - אחד בירושלים והשני בנמל התעופה בן גוריון.

כמו כן, אחראי המשרד לאספקת משאבי חומרה ותוכנה, לתמיכה בתהליכי הקליטה של העולים סמוך למקום מגוריהם, והפקת מגוון רחב של מידע ודו"חות לדרגי הניהול השונים של המשרד ולגורמי חוץ המטפלים בקליטת עלייה.

"המפתח למיקור חוץ מוצלח הוא הבנת הצרכים העסקיים של הלקוח, כך ננהג גם בפרויקט זה ונאפשר למשרד לקליטת העלייה להשיג את מטרותיו", אמר אפי קוטק, נשיא נס ישראל. "החוזה החדש הוא ציון דרך נוסף במעמדה המוביל של נס בתחום מיקור החוץ של שירותי מיחשוב ויישומים באירגונים גדולים. אנו מחויבים לאספקת שירותי מיקור החוץ הטובים ביותר לצרכיו של הלקוח, ולסייע למשרד לקליטת העלייה לעמוד באתגרי קליטת העלייה בשנים הקרובות" הוא הצהיר.

לפני כשבוע דיווחה נס על תוצאות הרבעון הרביעי. את הרבעון סיימה החברה עם הכנסות של 145.9 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 168.6 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה הקודמת - ירידה של 13.5%. אנליסטים חזו לחברה הכנסות של 135.4 מיליון דולר, כך שהחברה עקפה את תחזיות השוק. בשורה התחתונה, סיכמה החברה את הרבעון עם הפסד נקי של 25 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 4.3 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה הקודמת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker