הנבחרת של אילן בן-דב: יעקב גלברד ויעקב פרי יכהנו כדירקטורים בפרטנר

בן דב במסיבת העיתונאים: "אני מגדיר את עצמי כמוכר טלפונים, אך יש תחומים בפרטנר שאני לא מכיר"

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים16
אמיתי זיו

אילן בן דב מציג את הנבחרת שלו: הבוקר (ראשון) הודיע בעל השליטה החדש ב ויו"ר החברה החדש, כי מנכ"ל פלאפון לשעבר יעקב גלברד, ומנכ"ל סלקום לשעבר יעקב פרי, יכהנו כדירקטורים בחברה. ירון בלוך מלאומי פרטנרס ייצג את בנק לאומי בדירקטוריון. הדברים נמסרו במסיבת עיתונאים שכינס היום בן דב, במסגרתה הודיע רשמית על כניסתו לחברת התקשורת.

"בעת הזו אני נדרש להרבה צניעות ומגדיר את התקופה הקרובה כתקופת לימוד", הוסיף. "אני מגדיר את עצמי כמוכר טלפונים, אבל אני מבין שיש תחומים בפעילות של פרטנר שאני לא מכיר ולכן דוד אבנר, מנכ"ל החברה הכין לי תוכנית השתלמות ואני מתייצב ממחר בבוקר כל יום ל-X שעות לימוד".

בן דב נראה נרגש לאורך האירוע, ואמר כי "אם היו מביאים אותי מהחלל החיצון לארץ הקודש ואומרים לי 'תבחר את המקום להגשים את הייעוד שלך' אז זו היתה החברה. כמה רגש, כמה אהבה, כמה מקצועיות, כמה אמינות, כמה חוכמה יש בארגון הזה. החברה הוקמה לפני עשור ואתם יודעים שאני מייחס משמעות למספר עשר. אנחנו נמצאים פה עם המשימה לחשוב עשר שנים קדימה ולהוביל את תחום התקשורת בישראל, כי תקשורת איכותית ומהירה אינה פחות חשובה מתשתיות הכבישים והמים".

עסקת העברת השליטה בפרטנר מידי האצ'יסון הסינית לאילן בן דב נסגרה בשבוע שעבר במשרדי בנק לאומי בתל אביב. לאחר שבן דב קיבל קיבל אישור ממשרד התקשורת להחזיק בפרטנר, כינסו הצדדים את עורכי הדין והודיעו לבנק לאומי - אשר לוקח חלק במימון ויחזיק בכ-5% ממניות פרטנר - על השלמת העסקה. במעמד החתימה נכח גם מנכ"ל החברה דוד אבנר.

"אני רוצה להגיע למצב שילדים בירוחם, דימונה וצהלה יקבלו את אותה איכות תקשורת על מנת שהפערים יצטמצטמו. לא באנו הנה רק לעשות כסף ולנהל חברה, זה חלק ממעשה ציוני. לנו יש את הפעילות הקהילתית של לוטוס (מרפאות שיניים שמפעיל בן דב) אבל אני מגלה גם בפרטנר פעילות חברתית ענפה".

כמנהגו, התייחס בן דב גם למספרים: "להרגיש את 054 זה סטטוס, זה מעמד. אני שומע שילדים מתנצלים לפעמים אם הם לא בקידומת הזו, אומרים 'אבא שלי קיבל מהעבודה', ולא בכדי - זו חברה הגונה, ישירה ואמיתית. אני לא רחוק מיום הולדת ה-53 שלי וגם מספר תעודת הזהות שלי מתחילה ב- 054".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker