מלם רוכשת את פעילותה של חברת ההדרכה וההטמעה ריאליטי תמורת 11.5 מיליון שקל

מנכ"ל מלם, לוי הלוי, אומר כי "רכישת ריאליטי נועדה להפוך אותה לזרוע ההדרכה של מלם"

רפאל פוגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רפאל פוגל

חברת טכנולוגיות המידע מלם, רוכשת את מלוא פעילותה של חברת "ריאליטי", המתמחה בפיתוח מתודולוגיות הטמעה, הדרכה, ליווי ופיתוח ההון האנושי בארגון, תמורת 11.5 מיליון שקלים. בכפוף לעמידה ביעדי ביצוע בשנה הקרובה, עשויה העסקה לגדול ב- 2 מיליון שקלים נוספים.

מנכ"ל מלם, לוי הלוי, אומר ל-TheMarker כי "רכישת ריאליטי נועדה להפוך אותה לזרוע ההדרכה של מלם. התמחותה של ריאליטי בתחום פיתוח המתודולוגיה, הליווי וההדרכה, לצד היותה אחת החברות המובילות והמוכרות בשוק זה, משתלבת עם האסטרטגיה של מלם להרחבת מגוון וכן לשמש מרכז הכשרה ופיתוח לעובדי הקבוצה".

עוד הוסיף הלוי כי "ריאליטי תשמור על עצמאותה כחברה בת של מלם, ומייסד ומנכ"ל החברה, אמיר פישמן, ימשיך בתפקידו לפחות בשלוש השנים הקרובות". סמנכ"ל התפעול, אמיר לאופר, ימשיך בתפקידו לפחות בשנתיים הקרובות.

מנכ"ל ריאליטי, אמיר פישמן, הדגיש כי הוא מאמין כי "ארגון אפקטיווי מורכב מסימביוזה בין אנשים וטכנולוגיות. השילוב בין תחום הפתרונות הטכנולוגיים לבין המיומנויות האנושיות, הדרכה נכונה והטמעת התהליכים תוך ניהול מושכל של השינוי, מוביל ליעילות ולמקסום הפוטנציאל הארגוני. החיבור בין מלם וריאליטי ממצה את התפיסה הזו עבור לקוחותינו".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker