פורשי צ'ק פוינט וסייפנד פותחים סטארט אפ חדש בשם IT Structures

החברה הוקמה בעזרת השקעה של קרן ג'מיני; תפתח שירות אינטרנט לניהול פיתוח של מערכי IT בארגונים

רפאל פוגל
רפאל פוגל

שני בכירים לשעבר מסטאראט אפ האבטחה סייפנד - צבי גוטרמן ואבנר רוזנן, יחד עם אופיר קרא-עוז, מי שהיה אחראי על פיתוח מוצרי ה-End Point בחברת צ'ק פוינט, הקימו חברת סטארט אפ חדשה בשם IT Structures.

גוטרמן, שהיה אחד ממייסדי סייפנד, סיפר ל-TheMarker כי למרות הרקע העשיר שיש לשלושת המייסדים בפיתוח מוצרי אבטחה, הם התרכזו דווקא בעולם פיתוח התוכנה. הם מתעתדים לשחרר אפליקציית אינטרנט שתסייע לארגונים גדולים לנהל ולתכנן פרויקטים גדולים של מערכות מידע, ואף תסייע בניהול ובתחזוקה של מערך ה-IT בארגונים.

ייתכן כי עם המעבר העולמי למודל ה-SaaS (תוכנה כשירות - תשלום לפי שימוש בתוכנה, לא לפי רישיון) מאמינים אנשי IT Structures שגם מנהלי הפיתוח ומנהלי המחשוב בארגונים גדולים יזדקקו לשירותים אינטרנטים דומים למה שמציעה Salesforce.com לחטיבות המכירות והשיווק.

מייסדי החברה אינם חושבים כי סאפ, אורקל או חברות ERP (תוכנות לניהול משאבי הארגון) אחרות אכן מציעות פיתרון מתקדם מספיק, התפור לצרכיהם של מנהלי מערכות המידע ומנהלי הפיתוח.

לדברי אנשי החברה, בעזרת שירות האינטרנט החדש יוכלו מנהלים בארגונים לייעל את העבודה מול מערכות המידע, לשפר את התפוקה של מחלקות ה-IT וגם לשפר באופן משמעותי את אחוזי ההצלחה של הפרויקטים השונים המפותחים בארגון.

השירות החדש אמור ללוות את מנהלי ה-IT החל משלב תכנון הפרויקט ועד שלבי ההתקנה, הבדיקות, התפעול והאחזקה. לדברי גוטרמן, תשחרר החברה את שירות האינטרנט החדש כבר בתחילת שנת 2008.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker