מוסיקת רקע בסטייל

הימים שבהם השתמשנו באוזניות חוטיות בשביל לשמוע מוסיקה עברו חלפו מן העולם. קבלו שלושה פתרונות לשמיעת מוסיקה מהאייפוד

איתמר קרבל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתמר קרבל

הימים שבהם השתמשנו באוזניות חוטיות בשביל לשמוע מוסיקה עברו חלפו מן העולם. קבלו שלושה פתרונות לשמיעת מוסיקה מהאייפוד.

הקופסה השחורה של Gear4

הקופסה השחורה היא רמקול אלחוטי למכשירים תומכי Bluetooth. זה לא דבר חדש וקיימים כבר כאלה בשוק, אבל לא בדיוק ולא ברמת גימור כאלה. הרמקול יאפשר לכם לשמוע מוסיקה ולשתף אותה עם הסובבים תוך שמירה על איכות צליל ועוצמת שמע סבירה.

רמקול צף אלחוטי

הקיץ מגיע ובעלי הבריכות בישראל יכולים ליהנות מטבילה קרירה בימים החמים. אם כבר משתכשכים, לא נוסיף קצת מוסיקה לשיפור האווירה? הבעיה היא שמים לא הולכים טוב עם רוב הגאדג'טים, ולשם כך בדיוק בא הרמקול האלחוטי הצף הזה. הרמקול בנוי מיחידה משדרת, שתשב לה בנוחיות הרחק מהמים, תטען את האייפוד ותשדר שירים ממנו, ויחידה קולטת שתשמיע את השירים בתוך הבריכה עצמה. הרמקול פועל על ידי סוללת 9 וולט יחידה ומבטיח לספק איכות צליל טובה ממרחק רב. מה זה מרחק רב - זה כבר לא מוזכר, אבל עד כמה כבר בריכה יכולה להיות גדולה? מחיר הרמקול 130 דולר, שזה קצת יקר ואולי גם מיותר למשהו שרדיו בעוצמה גבוהה יכול לעשות לבד. מצד שני, אין לי בריכה אז מה אני מבין בכלל. להשיג באתר www.brookstone.com.

הבריזה של פיליפס

פיליפס רוצה להשוויץ קצת עם אוזניות נוצצות, אך בגלל המחיר הגבוה של יהלומים החליטה להשתמש בדבר הכי קרוב אליהם. החברה בחרה להשתמש בקריסטלים של סוורובסקי באוזניות שיצאו בקרוב וייקראו Philips Breeze.

האוזניות שתוכננו על ידי נשים ומיועדות להן, אמורות לאפשר האזנה איכותית למוסיקה תוך דגש על סטייל. בכדי שיידמו כמה שיותר לזוג עגילים נוצץ, האוזניות אלחוטיות ועובדות בטכנולוגיית Bluetooth. הן יתאימו לכל נגני ה-MP3 החדשים התומכים ב-Bluetooth, ולכל הטלפונים הסלולריים המשווקים כנגני מדיה. אני בטוח שישנם כמה גברים שזה לא ממש יעצור אותם מלרכוש זוג לעצמם. האוזניות עדיין לא נמכרות, אבל יופיעו בחנויות תוך כמה חודשים.

-

הכותב הוא עורך אתר woo.co.il חדשות לדור האינטרנט

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום