ועידת הדיגיטל של TheMarkerועידת הדיגיטל |

מנכ"ל פרטנר: "הגענו ל-40 אלף לקוחות בפרטנר טי.וי"

לדברי איציק בנבנישתי בוועידת הדיגיטל של TheMarker, "רבע מלקוחות הטלוויזיה של HOT וב-yes שוקלים לנטוש אותן"

רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מנכ"ל פרטנר, איציק בנבנישתי
מנכ"ל פרטנר, איציק בנבנישתיצילום: מוטי מילרוד
רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן

"הלקוח הדיגיטלי שאנחנו פוגשים היום הוא לא זה שהכרנו לפני כמה שנים. לא מדובר על שינוי מגמה בתעשייה כזו או אחרת - מדובר על שינוי שמקיף את כל התעשיות. המפתח למי לרוצה להיות שחקן מוביל בעולם הדיגיטלי מתחיל בהבנה שהדבר המרכזי שהצרכן מעוניין בו הוא חופש הבחירה", כך אמר הבוקר (א') איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר בפתח ועידת הדיגיטל של TheMarker.

בנבנישתי הכריז כי השבוע חובר הלקוח ה-40 אלף לשירות החדש - וההצטרפות נעשית כעת בקצב של 10,000 לקוחות בחודש.

לדברי בנבנישתי, בפרטנר ניתן היה לראות בשנה האחרונה מהפכה צרכנית דיגיטלית באמצעות מעבר גדול של לקוחות לשירותים החדשים של החברה. את המהלך הסביר בנבנישתי ברצון של הלקוח להתקדם לדבר הבא: "הוא רוצה טלוויזיה פתוחה עם יכולות חדשניות - ולא ממיר סגור שבו בוחרים עבורו מה יראה. כשהשקנו ראשונים את שירות הטלוויזיה בפלטפורמת אנדרואיד - אף אחד לא תיאר את העוצמה האדירה של השינוי".

"לקוחות HOT ו-yes, שחיכו שנים לאלטרנטיבה, בחרו לנטוש את השירותים הישנים. מסקר שקיימנו עולה נתון מדהים - רבע מהלקוחות הקיימים שנשארו ב-HOT וב-yes שוקלים לנטוש אותן בשנה הקרובה. מדובר במאות אלפי משקי בית".

לדבריו, "עברו הימים שבהם אנחנו מוכנים לקבל ממיר עם עשרות ערוצים שעליהם אנו נאלצים לשלם גם מבלי שצפינו בהם ולו פעם אחת. תמו המגבלות על תוכן שחוסמים לנו. בעידן הטלוויזיה הפתוחה אפשר לצפות בנטפליקס, יוטיוב, להוריד אפליקציות ועוד. הוספנו 54 תוכניות טלוויזיה וסרטים בחודשיים האחרונים. בממוצע ארבעה תכנים חדשים ביום. אפשר רק לשער מה יהיה בשנה הבאה, כשנטפליקס תשקיע עוד 8 מיליארד דולר בהפקות מקור".

בשבוע שעבר פורסם דו"ח של דלויט, שמצביע על מגמה לפיה השימוש בשירותים דיגיטליים רק ילך ויגדל. על פי הדו"ח - לכל אדם יהיו בשנה הקרובה מנויים לכשני שירותים דיגיטליים לפחות, ובנבנישתי אומר כי גם למובייל תפקיד משמעותי. "הסמארטפונים הפכו למכשיר המרכזי שבו דור המילניאלז צופים בטלוויזיה. אנחנו רואים את זה ברשת הסלולר שלנו. בסקר שערכנו צעירים עד גיל 24 צופים רק 38% מהזמן בתכנים בשידור חי - ובשאר הזמן בתוכן מוקלט. חברות שיידעו ללכוד את תשומת לבו של הצרכן באמצעות חווייה שתבדל אותן מהמתחרות - יובילו את השוק".

ועידת הדיגיטל של TheMarker נערכת בשיתוף בנק לאומי ופרטנר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker