ביטקוין ובינה מלאכותית - היום ועידת הדיגיטל של TheMarker

השפעות הביטקוין, יישומי בינה מלאכותית, השינויים במדיה ובטלוויזיה וחשיבות דור המילניאלס לכלכלה - הם רק חלק מהנושאים שבהם יידונו משתתפי הוועידה, שתיערך היום

TheMarker Online
רובוט בעל אינטיליגנציה מלאכותית שנוצר כדי לעזור לסטודנטים בקליפורניה
רובוט בעל אינטיליגנציה מלאכותית שנוצר כדי לעזור לסטודנטים בקליפורניהצילום: MIKE BLAKE/רויטרס

השלב הבא במהפכה הדיגיטלית מתרחש ממש ברגעים אלה בכל תחומי החיים ומשפיע ישירות על חיי היום יום שלנו. בתוך עשור התגלגלה הגישה של ארגונים וצרכנים מעולמות של אינטרנט לעולמות של סושיאל, משם ל"מובייל" והיום התחרות כבר עוסקת ב-AI First (בינה מלאכותית לפני הכל). ועידת הדיגיטל 2017 של TheMarker - שנערכת היום, יום ראשון 17 בדצמבר בתל אביב, זו השנה הרביעית ברציפות - תעסוק בתחומים ובטכנולוגיות שמתעצבים מחדש לנגד עינינו ומעצבים את העתיד.

>> לפרטים והרשמה - ועידת דיגיטל השנתית של TheMarker

ועידת הדיגיטל 2017

השפעות הביטקוין, יישומי בינה מלאכותית, השינויים במדיה ובטלוויזיה וחשיבות דור המילניאלס לכלכלה הם רק חלק מהנושאים שבהם יידונו משתתפי הוועידה. אנשי טכנולוגיה בכירים מענקיות הדיגיטל כגון גוגל, אמזון, אינטל ואיביי, לצד מנהלים בכירים בארגונים שמבססים את מעמדם כמובילי המהפכה בישראל - כמו לאומי ופרטנר - ולצדם גם יזמים ובכירים מתעשיית ההון סיכון המקומית, יצביעו על החידושים וההזדמנויות של השנים הקרובות.

המושבים, הראיונות וההרצאות בוועידת הדיגיטל 2017 של TheMarker יעסקו השנה בהשפעת בינה מלאכותית על הרגלי הצריכה, בדור הבא של הממשקים הדיגיטליים והעוזרים הקוליים, בטכנולוגיות שמגדירות מחדש את חוויית הצפייה בטלוויזיה, ובשאלה האם מטבעות וירטואליים הם הבסיס לכל הפעילות הדיגיטלית שהולכת וכובשת יותר ויותר נתחים בשגרת החיים שלנו.

בין הדוברים: יריב אדן - מנהל קבוצת מוצר Google Assistant, עידו ויזנברג - סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי בקלטורה, Cedric Archambeau ,Principal Applied Scientist Amazon, ברק פרידור - שותף מנהל בקרן סבן ונצ'רס, איתן גלאי - סמנכ"ל בכיר ומנהל הפעילות הבינל' של אאוטבריין, תמר יסעור - ראש החטיבה לבנקאות דיגיטלית בבנק לאומי, איציק בנבנישתי - מנכ"ל קבוצת פרטנר, אילן צחי - מנכ"ל קבוצת זאפ, ענבל לביא, מנכ"לית קבוצת וובפאלס, ורד רביב שורץ - משנה למנכ"ל חברת Fiverr, מני רוזנפלד - יו"ר איגוד הביטקוין הישראלי, עו"ד ורד חורש - שותפה במשרד שבלת ושות', אדן שוחט - שותף בקרן אלף.

>> לפרטים והרשמה - ועידת דיגיטל השנתית של TheMarker

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker