מנכ״ל מרכז הפיתוח של מיקרוסופט הודיע על פרישה; טרם מונה מחליף

יורם יעקובי הודיע הבוקר על החלטתו לעובדים וצפוי להישאר בתפקיד עד כניסתו של מנכ"ל חדש בסוף השנה

אלירן רובין
אלירן רובין
יורם יעקובי, מנהל מרכז מו"פ
במיקרוסופט
יורם יעקוביצילום: אורי חבושי

מנכ"ל מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בישראל, יורם יעקובי, הודיע כי החליט לסיים את תפקידו בסוף השנה, לאחר 20 שנה במיקרוסופט ו-6.5 שנים כמנכ"ל מרכז המחקר והפיתוח בישראל. יעקובי הודיע הבוקר על החלטתו לעובדים וצפוי להישאר בתפקידו עד לכניסתו של מנכ"ל חדש לתפקיד בסוף השנה.

"זו לא החלטה פשוטה לעזוב, אבל עכשיו זה הזמן הטוב ביותר", כתב יעקובי לעובדים. "מרכז המחקר והפיתוח בישראל נמצא במצב מעולה, מה שהופך את ההחלטה לעזוב לקלה יותר". יעקובי התייחס לכך שהמרכז מעסיק כיום כ-1,000 עובדים ואמר כי האמינות שרוכשים בעולם למהנדסי המרכז בישראל אינה מוטלת בספק.

ישראל היא מרכז הסייבר של מיקרוסופט. בין היתר המרכז המקומי אחראי על מוצרי ה-PowerBI וה-Excel Online, ויש לו תפקיד חשוב בבניית מערכת העוזר האישי קורטנה. בנוסף, תוכנית האקסלרטור העולמית של מיקרוסופט מנוהלת מישראל. במהלך תקופת כהונתו של יעקובי מיקרוסופט רכשה 7 חברות וביצעה השקעות ב-5 חברות מהקרן התאגידית החדשה שנפתחה לפני כשנה וחצי.

"אני מודה לכולם על הזמן, התשוקה והמסירות שנתתם לחברה ולמוצרים שלה. יש לכם חלק בהצלחת המרכז. כעת יחל התהליך למינוי המנהל הבא של המרכז הישראלי", כתב יעקובי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker