פרטנר TV: נטפליקס חצי שנה מתנה - אחר כך המחירים יוכפלו

פרטנר הודיעה על הטבה - 6 חודשי חינם צפייה בתוכני נטפליקס לכל לקוחות פרטנר TV - אלא שמעבר לתקופת ההטבה ההודעה מסתירה גם העלאת מחירים בשירות נטפליקס

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מתוך הסדרה "נרקוס" של נטפליקס
אמיתי זיו

פרטנר מודיעה כעת על "הטבה" - 6 חודשי חינם צפייה בתוכני נטפליקס לכל לקוחות פרטנר TV - קיימים ומצטרפים חדשים כאחד. אלא שמעבר לתקופת ההטבה, ההודעה מסתירה גם העלאת מחירים בשירות נטפליקס. בהשקת פרטנר TV בסוף חודש יוני, פרטנר הודיעה שחבילת נטפליקס (באיכות HD ולשני מסכים) תעלה למנויים בתוספת של 20 שקל לחודש. ביחד עם עלות חבילת פרטנר, העולה 69 שקל לחודש, יגיע החשבון הכולל ל-89 שקל.

כעת מודה פרטנר שעם סיום תקופת ההטבה - שבמהלה יקבלו הלקוחות את תוכני נטפליקס בחינם - יצטרכו הלקוחות לשלם על אותה חבילת תכנים של נטפליקס 40 שקל לחודש, פי שניים, וחשבון כולל של 109 שקל לחודש. "בסיום תקופת ההטבה של 6 חודשי נטפליקס HD ללא עלות ללקוחות פרטנר TV, ניתן להפסיק את מנוי נטפליקס או להמשיך וליהנות מהשירות בתשלום חודשי בחשבונית פרטנר או ישירות מול נטפליקס, בהתאם לעלויות מסלולי הצפייה בנטפליקס, החל מ-30 בחודש (כאן הכוונה לחבילה למסך אחד ובאיכות צפייה רגילה, א"ז)".

פרטנר הכריזה על חבילת נטפליקס בהשקה מסובסדת. אך נראה שפרטנר לא צפתה את  מספר הלקוחות הגדול שיבחרו לקבל גם את חבילת נטפליקס, והעלות הכוללת של הסבסוד התבררה כמשמעותית עבורה. בכדי להתמודד עם העלות שינתה החברה את מודל התשלום המלא - שבו מחויבים הלקוחות בתום תקופת ההתנסות.

בשלב זה פרטנר מסרבת למסור מידע בנוגע לכמות המצטרפים בפועל לשירות הטלוויזיה החדש, אלא רק נתונים לגבי ההרשמה המוקדמת. מנכ"ל קבוצת פרטנר, איציק בנבנישתי, מסר: "אנחנו שמחים וגאים בשותפות עם נטפליקס, שמאפשרת לנו להציע את התוכן הטוב בעולם עם שירות הטלוויזיה המתקדם בישראל, ובכך לאפשר ללקוחותינו ליהנות לראשונה ממהפכת הטלוויזיה הפתוחה ששינתה את האופן שבו צופים וצורכים טלוויזיה בעולם. עוד לפני שהתחלנו בהתקנות, נרשמו יותר מ-20 אלף לקוחות שהתעניינו בהצטרפות לפרטנר TV, ובשבועות האחרונים אנחנו כבר מתקינים במאות משקי בית ברחבי הארץ בכל יום".

פרטנר מתמודדת בתחרות אגרסיבית מול שתי פלטפורמות הטלוויזיה הגדולות הקיימות, ובנוסף גם מול סלקום TV, סמארט ונקסט - החבילה המוזלת מבית HOT.

מפרטנר נמסר בתגובה לידיעה: "בהמשך לתגובות המפרגנות שקיבלנו לשיתוף הפעולה שלנו עם נטפליקס, החלטנו לתת את מלוא ההטבה מראש ולהרחיב אותה לכלל הלקוחות. כלומר, במקום תוספת חודשית של 20 שקל לחיוב החודשי, כל לקוחות פרטנר TV נהנים מחצי שנה נטפליקס HD ללא עלות בכלל. 

"לאחר חצי שנה, ניתן להחליט האם ממשיכים את המנוי לנטפליקס בעלות של החל מ-29.90 ש"ח לחודש. יחד עם התקנת השירות בחינם והיכולת לצפות בכל התכנים גם ממכשירים ניידים, חוויית הטלוויזיה של פרטנר TV היא האטרקטיבית ביותר".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker