איוב קרא לעובדי משרד התקשורת: "נצליח לעבור את הגל העכור הזה"

שר התקשורת שיגר היום מסר מרגיע לעובדי משרדו, שמנהלם שלמה פילבר מצוי תחת חקירה: "ברצוני להבהיר כי לכל אדם עומדת חזקת החפות כל עוד לא הוכחה אשמתו"

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
איוב קרא
איוב קראצילום: אוהד צויגנברג

שר התקשורת, איוב קרא, שיגר היום (ד') מסר מרגיע לעובדי משרדו. בהודעה שפירסם כתב השר: "עוברת על משרד התקשורת טלטלה בעקבות החקירה של רשות ניירות ערך, שבמסגרתה מצוי גם מנכ"ל המשרד בחקירות. ברצוני להבהיר כי לכל אדם עומדת חזקת החפות כל עוד לא הוכחה אשמתו. דברים אלה נכונים גם לגבי שלמה פילבר, אשר עד כה לא הואשם ולא הורשע בשום עבירה. אנו נמתין לסיום החקירה ומקווים לטוב.

אני רואה חשיבות רבה לכך כי המשרד ימשיך לתפקד כרגיל גם בעת הזו, ויוסיף לתת את השירותים החשובים שלו לציבור. על מנת לשמור על הרציפות התפקודית של המשרד, ביקשתי מהמשנה למנכ"ל מוני שמילה לכהן כמ"מ ולקחת על עצמו באופן זמני את תפקיד המנכ"ל (בפועל). לשמחתי הוא נענה ברצון לבקשתי. כמו כן, ביקשתי מתמי לשם, סמנכ"לית בכירה למינהל ומשאבי אנוש, להישאר אתנו בתקופה הקרובה, אף שהיא היתה אמורה לפרוש בסוף החודש הזה. גם היא נענתה לבקשתי ותהיה עמנו בתקופה זו".

קרא מסר במכתבו כי הוא מתכוון לאייש את המשרות הרבות החסרות בדרגים הבכירים של המשרד: "אחת המשימות שכבר ביקשתי לבצע הינה איוש התפקידים הבכירים במשרד: סמנכ"ל כלכלה, סמנכ"ל פיקוח ואכיפה וסמנכ"ל למינהל ומשאבי אנוש, דבר שיסייע לייצב את המערכת ולדאוג לכך שהמשרד ימשיך ויפעל במלוא הכוח למלא את משימותיו החשובות". קרא סיכם וכתב כי "ארגון נבחן לא רק בעת שגרה אלא גם בעתות משבר. אני בטוח שביחד נצליח לעבור את הגל העכור הזה בהצלחה. אני מודה לכל העובדים על תרומתכם להמשך דרכו התקינה של המשרד, גם בעת הלא פשוטה הזו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker