היו"ר הזמני של בזק: "מעל ראשנו מרחפת כעת עננה"

דוד גרנות שיגר מייל הרגעה לעובדי החברה: "עובדי בזק הם מהנאמנים שבנמצא"

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מימין: דוד גרנות ושאול אלוביץ'
מימין: דוד גרנות ושאול אלוביץ'צילום: אייל טואג ועופר וקנין

מ"מ מקום יו"ר בזק, דוד גרנות, שנקרא לתפקיד לאור החקירה ומעצר הבית של יו"ר החברה שאול אלוביץ', משגר מסר הרגעה ראשון לחברה ועובדיה. גרנות שלח מייל לעובדי החברה ובו הוא מסביר את מצב העניינים להבנתו:

"לפני חודשיים בלבד הצטרפתי כדירקטור בלתי תלוי לבזק ולפני כשלושה שבועות מוניתי למ"מ זמני ליו"ר החברה. בשבועות האחרונים, מאז נודע על חקירת רשות ני"ע בעניינים הקשורים בקבוצת בזק, עוברת החברה טלטלה, אשר גוררת גם חוסר ודאות. אני מקווה שבתוך זמן לא רב תתבהר התמונה וכולנו נוכל להבינה לאשורה, אך חשוב לציין, נושא החקירה אינו נוגע באופן כלשהו בעובדי בזק ובפעילות השוטפת של החברה. התמזל מזלה של בזק על שהתברכה באלפי עובדים שהם מהטובים, המוכשרים והנאמנים שבנמצא".

במכתב מודה גרנות לעובדי בזק על המשך יישום תוכניות העבודה כרגיל. "יש לנו חברה חזקה ואיתנה עם איכויות יוצאות דופן ברמה הארצית והבינלאומית, שירות לקוחות שראוי להתקנא בו וטכנולוגיות שהן מהמתקדמות בעולם".

גרנות ממשיך: "גם אם מעל ראשנו מרחפת כעת עננה, כל אחד מכם יכול ללא ספק לזקוף את ראשו על העבודה הקשה, המאומצת והטובה שהוא מבצע כדי לשרת את לקוחותינו. בזק עמדה בעבר באתגרים מאד לא פשוטים, ואני סמוך ובטוח שבכוחות משותפים נצלח גם את האתגר הנוכחי".

בפני גרנות החלטות מאד לא פשוטות. בזק מתנהלת כרגע ללא מנכ"ל היות שמנכ"לית החברה סטלה הנדלר נתונה במעצר בית. בשלב מסוים החברה תצטרך להחליט האם למנות מנכ"ל זמני במקומה של הנדלר - והכל תלוי בהתפתחות הפרשה וחקירות הרשות. בינתיים החברה נאלצת להתמודד גם עם סנטימנט שלילי בשוק ההון שמשפיע על מחירי המניה, ואף מצד אנליסטים בשוק ההון, אף שמבחינה תפעולית בזק לא חשה כעת פגיעה בביצועים עקב הפרשה.

גרנות הוא איש עסקים ותיק שעשה את עיקר הקריירה שלו במערכת הבנקאות, שבה שימש בין היתר כמנכ"ל הבנק הבינלאומי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker