פיליפס ישראל בחרה בתוכנת AirStop הירושלמית בכדי למנוע התקפות אלחוטיות

התוכנה מונעת מצב שבו יכולים לפעול מספר חיבורי רשת במקביל, על אותו מחשב נישא

רפאל פוגל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת פיליפס ישראל, שלוחה מקומית של ענק האלקטרוניקה הבינלאומי, החליטה לרכוש את תוכנת AirStop, פתרון לאבטחת נקודות קצה מתוצרת חברת הסטארט אפ הירושלמית קוד רד, וזאת כדי להגן על המחשבים הניידים בארגון מפני פריצה מבחוץ. תוכנת האבטחה של קוד רד כבר מותקנת בבנקים שונים בישראל, ונמצאת בבדיקה במשרד האוצר וברשות הדואר.

לפני שרכשה פיליפס ישראל את תוכנת AirStop, הבחין אלכס זייפמן, מנהל הרשת של פיליפס ישראל, שמספר חברות אחרות וכן כמה בתי קפה שסמוכים למשרדי החברה, התקינו רשתות אלחוטיות. מכיוון שכל המחשבים הניידים המצויים כיום בחברת פיליפס מצוידים בקישור אלחוטי, חשש זייפמן שמחשבי החברה עלולים להיות מחוברים בו זמנית הן לרשת ה-LAN בחברה והן להתחבר אוטומטית או בשגגה לרשתות האלחוטיות שבחוץ.

זייפמן הסביר כי "הכרנו בסכנה באופן מיידי, התחלנו בתהליך בחינה של מספר פתרונות לניהול פרופילי מחשב, אולם הגענו למסקנה שאת אלו קל לעקוף בטעות או בזדון ולכן העדפנו פתרון שכופה מדיניות אלחוטית בחברה".

"AirStop עונה לכל הדרישות של הארגונים", אומר דוד טיק, מנכ"ל קוד רד, "המוצר חוסם באופן הרמטי ממשקים לא נחוצים, הוא פשוט מאוד ליישום וקל להפצה". כמו כן מסרה חברת קוד רד כי משתמשים אשר רוצים להתקין גרסת ניסיון של תוכנת AirStop יכולים להוריד את התוכנה הישראלית מאתרי ההורדות הגדולים כדוגמת http://www.download.com.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker