גיא גרימלנד
גיא גרימלנד

חברת אינפון (InFone) של דב מורן השלימה גיוס הון ראשון בהיקף 20 מיליון דולר. בסבב הגיוס השתתפו הקרנות ג'נסיס פרטנרס, ג'מיני, משקיע אסטרטגי מוביל וכן מורן עצמו. גיוס ההון נעשה על ידי הלוואה הניתנת להמרה למניות בסבב הגיוס הבא.

עם השלמת סבב הגיוס אמר מורן: "אינפון תבצע מהפיכה בעולם הסלולרי ממנה יושפעו וייהנו כלל המשתמשים במכשירים אלקטרוניים מתקדמים. בחרנו לשתף פעולה עם המשקיעים הנוכחיים מתוך אמונה והכרה כי הם אלה שיביאו לנו את הערך המוסף המשמעותי ביותר לחברה. באינפון יש את השילוב המנצח של פוטנציאל עצום בשוק ענק, מנהלים עם נסיון מוכח, שותפים עסקיים מהמדרגה הראשונה בתחומם, והחשוב מכל - טובי האנשים - שביחד עימם ניצור הצלחה שאין לה אח ורע. אני מלא התלהבות וציפייה לבאות".

אינפון, שהוקמה בשנת 2007, עוסקת בפיתוח מוצר בתחום הסלולרי ומעסיקה כיום כ-25 עובדים במרכז הפיתוח בכפר סבא. החברה ממשיכה לגדול ומצפה למנות למעלה מ-50 עובדים עד סוף השנה. מורן הקים בעבר את חברת אם סיסטמס וניהל אותה עד למכירתה לסאנדיסק בשנה שעברה בתמורה ל-1.55 מיליארד דולר.

למורן חברו רונית מאור וארנון דינור, המכהנים כדירקטורים בחברה, רענן לרנר ממשרד מיתר, ליקוורניק, גבע & לשם, ברנדויין ומנהלים נוספים מאם סיסטמס, יחד עם ליאור שטורפר ואיתי שרמן, שהיו בצוות ההנהלה של ליבית ו-Texas Instruments ישראל. עם גיוס ההון מצטרפים לדירקטוריון החברה יאיר שוהם, שותף בג'נסיס, וכרמל סופר, שותף בג'מיני.

כרמל סופר, שותף בכיר בקרן ההון סיכון ג'מיני, אמר כי "באמצעות טכנולוגיה חדשנית והבנה מעמיקה של צרכי השוק הסלולרי, תצליח אינפון לשבור מוסכמות וליצור סטנדרט חדש המאפשר קישוריות של Voice ו-Data בכל המכשירים האלקטרוניים הניידים. אנחנו בג'מיני מצאנו באינפון חברה המסוגלת לשנות את ההתייחסות לעולם הסלולרי הנוכחי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker