פיליפס ישראל רוצה לכבוש את תחום המחשוב האישי: חתמה על הסכם הפצה עם חברת איסטרוניקס

חברת איסטרוניקס תספק שירות ותמיכה למוצרי פיליפס לסביבת המחשב האישי

גלי ברגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גלי ברגר

פיליפס ישראל רוצה לנגוס נתח משוק המוצרים הנלווים למחשב. החברה חתמה על הסכם שיווק והפצה עם חברת איסטרוניקס העוסקת בשיווק, מכירות, ייעוץ טכני ושירות של מגוון מוצרי היי-טק ומחשוב, ומייצגת בין היתר את מיקרוסופט ואינטל.

פיליפס פועלת בישראל במגוון תחומים באמצעות מפיצים חיצוניים. כך, לדוגמה, אלקטרה סחר מייצגת אותה בתחום מוצרי הצריכה החשמליים לבית, מוצרי טיפוח חשמליים ואלקטרוניקה בידורית. סולגוד גלקסי היא המפיצה של החברה בתחום הטלפונים האלחוטיים.

פיליפס הציבה לעצמה יעד להוביל את תחום ה-PACP, אקססוריז ומוצרים נלווים לסביבת המחשב, האודיו והוידיאו. בראיון ל-TheMarker, שנערך לפני חצי שנה, אמר עומרי לוין, מנכ"ל פיליפס בישראל, כי "מדובר בתחום שמגלגל באירופה 5 מיליארד יורו". לדבריו, "בארץ לא קיים עדיין שחקן רציני שמטפל בתחום זה כקטגוריה ויודע להגיד לרשת - תנו לי מדף ואמקסם לכם את הרווח. פיליפס העולמית פנתה לטסקו וביקשה מדף של מטר לקטגוריה. היא גרמה לגידול של 400% לרשת בתחום, וזה מה שנעשה גם כאן".

החברה החלה בפיילוט להקמת מדפים כאלה בסניפי רשת שופרסל ביג, ומתכננת להרחיב את השירות ל-33 סניפים. משופרסל נמסר שהפיילוט נעצר בשל החלפת המפיץ, אך ברשת מבקשים להמשיך בו. עתה, באמצעות החיבור לאיסטרוניקס מחשבים, מקווה החברה להגיע לעוד נקודות מכירה.

יעקב אורן, מנהל איסטרוניקס מחשבים ותקשורת, אמר כי "שילוב היתרונות של מוצרי פיליפס עם מומחיות ההפצה של איסטרוניקס, יאפשר לחזק את פעילות פיליפס בתחום המחשוב בישראל, ולהשלים את קו המוצרים שמפיצה איסטרוניקס, באמצעות הרשתות הקמעוניות הארציות ובאמצעות מערך של מאות משווקים וחנויות בפריסה ארצית".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker