רווח נקי ראשון לחברת אקספון 018: הרוויחה 4 מיליון שקל לעומת הפסד של 1.3 מיליון שקל אשתקד

הכנסות אקספון בשנת 2007 גדלו ל-35 מיליון שקל, גידול של 41% בהשוואה ל-2006

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמיתי זיו

חברת השיחות הבין לאומיות אקספון 018, שהיא חברה בת של אקספון העולמית, מציגה רווח נקי ראשון מאז נוסדה ב-2004; כך עולה מדיווח החברה האם לבורסה בארה"ב. שורת הרווח הנקי של אקספון 018 עמדה על 4 מיליון שקל ב-2007 - לעומת הפסד של 1.3 מיליון שקל בשנה הקודמת.

שנת 2008 עתידה להיות דרמטית בחברה, משום שבמהלך החודשים הקרובים, תהפוך אקספון 018 מספקית שיחות בינלאומיות גם לספקית אינטרנט ולמפעילה של טלפוניה קווית פנים ארצית בטכנולוגיית VOB. לאחרונה אף דיווחה החברה על רכישת תדיראן טלקום ב-44 מיליון שקל, דבר שירחיב את סל הפתרונות שלה מול השוק העסקי.

"על פי תוצאות הדו"חות, ניתן לראות שהמדיניות שאקספון 018 קבעה לעצמה בתחילת הדרך מוכיחה את עצמה. אין ספק שמדיניות של שקיפות, אמינות ומחיר הוגן לאורך זמן בתחום השיחות הבינלאומיות משתלמת. זאת, לצד הכניסה לתחומי פעילות חדשים בתחום הטלפוניה הפנים ארצית והאינטרנט. ניתן לומר שהתוצאות שהשיגה החברה מראות על הצלחה משמעותית בזירת הפעילות הקיימת בתחום השיחות הבינלאומיות"; כך מציין מנכ"ל החברה, רוני חליבה.

בתחום השיחות הבינלאומיות, החברה מודיעה כי יש לה 100 אלף מנויים רשומים, שהם כ-6% מנתח השוק של השיחות הבינלאומיות. לחברה פעילות נרחבת בתחום השיחות הבינלאומיות במגזר החרדי, להערכת החברה, כ-50% מהיקף השיחות הבינלאומיות במגזר החרדי מתנהלים דרך אקספון.

אקספון מסבירה את הגידול בהכנסותיה בשינוי המודל העסקי שלה, אותו ביצעה על ידי הפרדה בין לקוחות מזדמנים לבין מנויים ותמחור שונה של השיחות לשני סוגי הלקוחות.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker