מנגו די.אס.פי גייסה 1.5 מיליון דולר; צופה גידול של עשרות אחוזים במכירות 2006

בחברה השקיעו שני משקיעים מוסדיים, כלל פיננסיים וקופות הגמל של בנק מרכנתיל דיסקונט; החברה הודיעה כי היא במו"מ מתקדם לקראת חתימת הסכם עם אחת החברות הגדולות בארה"ב

גיא גרימלנד
גיא גרימלנד

חברת הסטארט אפ הירושלמית מנגו די.אס.פי (DSP), המפתחת ומשווקת פתרונות DSP לתחום ההומלנד סקיוריטי והוידיאו הדיגיטלי, סיימה סבב גיוס הון של כמיליון וחצי דולר, במסגרתו השקיעו בחברה שני משקיעים מוסדיים, כלל פיננסיים וקופות הגמל של בנק מרכנתיל דיסקונט. עוד מסרה החברה כי היא במו"מ מתקדם לקראת חתימת הסכם עם אחת החברות הגדולות בארה"ב.

לפי נתוני IVC-ONLINE, החברה גייסה עד כה 11.7 מיליון דולר. בחברה מושקעים Courses Investments ,Heifetz Technologies ,Cybele Capital ,Danbar Technologies ומשקיעים נוספים. החברה שינתה את שוק היעד שלה ועברה לספק פתרונות לתחום ההומלנד סקיוריטי והווידאו הדיגיטלי. במקביל ממשיכה החברה לתמוך בלקוחות OEM ובלקוחות נוספים.

שוק הוידיאו הדיגיטלי מוערך על ידי אנליסטים בשנת 2006 בכ-5 מיליארד דולר. שוק ההומלנד סקיוריטי נמצא אף הוא בצמיחה בולטת ומוערך ב-6 מיליארד דולר.

את שנת 2005 סיימה מנגו די.אס.פי עם מכירות של כ-14 מיליון דולר, כאשר החברה מציינת שבשנת 2006 צפוי גידול של עשרות אחוזים במכירות. מנגו החלה לשווק את מוצריה הראשונים באופן מסחרי בשנת 2001, כאשר בשנה זו הסתכמו המכירות בכ-4 מיליון דולר.

מנגו די.אס.פי נוסדה ב-96', והיא מעסיקה כיום כ-60 עובדים במשרדיה בירושלים, ארה"ב ואירופה. עם לקוחות החברה נמנים פיליפס מדיקל, התעשייה האווירית, מערכת הביטחון וחברות רב לאומיות אחרות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker