תאגיד הענק TATA מרחיב פעילות בישראל: יגייס כ-100 עובדים בירושלים ופתח תקווה

מנכ"ל הקבוצה יגיע לישראל לאירוע בהשתתפות שר האוצר משה כחלון, וראשי המערכת הבנקאית

אלירן רובין
אלירן רובין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פרסומת של טאטא.
אלירן רובין
אלירן רובין

תאגיד הענק TATA מרחיב את פעילותו בישראל ומגייס כ-100 עובדים למרכזי הפיתוח של החברה הבת TCS (TATA CONSULTANCY SERVICES) הפועלת בירושלים ובפתח תקווה. זאת בעקבות השלמת פרוייקט המחשוב בבנק יהב בהיקף של מאות מיליוני דולרים, על פני עשור. ב-TCS ישראל אומרים כי כניסת החברה לפעילות מול בנקים וגופים פיננסיים וגלובליים נוספים בישראל, כמו גם הרחבת הפעילות לחברות ענק גדולות בארץ, תחייב גיוס נרחב של עובדים בתחומי פיתוח תוכנה, תשתיות, אבטחת מידע וסייבר.

תאגיד הענק TATA הוקם  במאה ה־19 על ידי ג'מסטג'י טאטא כחברה למסחר בטקסטיל, ובמהלך השנים נכנס לפעילות מגוונת בתחומי תעשיות הפלדה, הרכב, טכנולוגיית מידע (בעיקר באמצעות חברת TCS), תקשורת, אנרגיה, תה ומלונאות. קבוצת טאטא פעילה ביותר מ-85 מדינות בעולם. מכירותיו של התאגיד נאמדות בלמעלה מ-100 מליארד דולר בשנה.

חברת הבת TCS, בין חברות ה-IT הגדולות בעולם, מתמחה בתחום השירותים, הפיתוח והתחזוקה של מערכות תוכנה וחומרה. החברה מעסיקה 385 אלף עובדים בעולם – 130 כיום בישראל. כמו כן, מהחברה ציינו כי כ-1,000 מתוכם עובדים כיום עבור לקוחות ישראלים. בין שאר לקוחותיה נמנות החברות הגדולות בעולם ובכללן GE , Bank Of America, Citi. את המרכז הישראלי מנהל איל מוסקל ובין לקוחותיה בישראל  נמנים בנק יהב, צים,  מוטורולה, ואפל ישראל.

"בכוונת הקבוצה להטמיע את הגרסה הישראלית, שהוטמעה ביהב, בבנקים נוספים בישראל", מסר מוסקל. "המערכת שפותחה עבור בנק יהב מאפשרת גם הקמת בנקים חדשים, בהמשך להמלצות ועדת שטרום ובהתאם לכוונותיו של שר האוצר משה כחלון להכנסת תחרות בתחום הבנקאות". לדבריו, בכוונת החברה להרחיב את הפעילות ולבנות פתרון גם עבור הבורסה הישראלית ובהמשך לאפשר פתרון ליבה לחברות הביטוח.

לאור הרחבת פעילות הקבוצה בישראל תגיע ארצה משלחת של בכירי הנהלת  TCS העולמית בראשות  מנכ"ל הקבוצה, לאירוע בהשתתפות שר האוצר משה כחלון, וראשי המערכת הבנקאית.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker