ביג דאטה לשוק הנדל"ן: קרדיפיי גייסה 13 מיליון דולר

החברה מספקת נתונים וניתוחי מידע לכל סוגי אנשי המקצוע בשוק הנדל״ן המניב, על בסיס מאגר מידע המכסה מעל 2.3 מיליון נכסים, ו-13 טריליון דולר בהלוואות

אלירן רובין
אלירן רובין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלירן רובין
אלירן רובין

הסטארט-אפ הישראלי קרדיפיי (CrediFi) השלים סבב גיוס שני של 13 מיליון דולר. החברה הישראלית מספקת שירותי מידע וניתוח אנליטי מבוססי ביג דאטה לתחום המימון בשוק הנד"לן המסחרי.

את הגיוס הובילה קרן ההון סיכון המקומית של תאגיד המדיה Liberty Interactive, והשתתפו בו גם המשקיעים הקיימים בחברה: הקרנות באטרי ונצ'רס, כרמל, OurCrowd, וחברת הייעוץ Stax. בנוסף, הצטרפו לסבב הגיוס גם קרן31 ונצ'רס. החברה גייסה בסך הכל 23 מיליון דולר.

Ely Razin
אלי רזין, מנכ"ל ומייסד קרדיפיצילום: CrediFi

קרדיפיי הוקמה ב-2014 על ידי אלי רזין, שכיהן קודם לכן בתפקיד ניהול בחברת המידע הפיננסי, תומפסון רויטרס. החברה מעסיקה כיום 75 עובדים, מהם 65 בתל אביב והשאר בניו יורק. בעזרת הגיוס מתכננים בחברה להרחיב את פעילות השיווק והמכירות.

רזין מסביר כי החברה הוקמה במסגרת הפקת הלקחים מהמשבר הפיננסי של 2008. כיום היא מספקת נתונים וניתוחי מידע לכל סוגי אנשי המקצוע בשוק הנדל״ן המניב, על בסיס מאגר מידע המכסה מעל 2.3 מיליון נכסים ו-13 טריליון דולר בהלוואות, בשוק האמריקאי - גידול מ-1 טריליון דולר עליו דיווחה החברה בזמן סבב גיוס ההון הראשון במאי 2015.

בחברה מציינים כי מטרתם היא להגביר את השקיפות בשוק הנדל"ן. "שקיפות בשוק יכולה למנוע משבר כמו שהיה ב-2008, ותעזור לשחקנים בשוק להשקיע באופן יותר מושכל ואסטרטגי", אומר רזין.

הפלטפורמה של קרדיפי כוללת מידע מפורט לגבי לווים, מלווים, פורטפוליות של חברות נדל"ן, וניתוחים אנליטיים מעמיקים של כל אלו. בין הלקוחות של קרדיפי: מוסדות פיננסיים מובילים בארה"ב, בעלי נכסים מניבים ומנהלי קרנות גידור.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker