גורמי הביטחון וההצלה הזמינו 5,000 מכשירי ביפר בדחיפות; 102 מעובדי ביפר ויתרו על מכשירם האישי

בביפר מדווחים כי במהלך השבועות האחרונים חל גידול של 30% בכמות ההודעות והדיווחים שהחברה מעבירה ליותר מ-500 אלף הודעות בשבוע; מאות מכשירים כבר סופקו

ערן גבאי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ערן גבאי

כל 102 עובדי חברת ביפר הבכירים נדרשו למסור את מכשירי הביפר שלהם לטובת כוחות החירום וההצלה בשל האירועים בצפון. כמו כן, בימים האחרונים הזמינו בדחיפות כוחות החירום וההצלה, גורמי תקשורת ובעלי תפקידים ציבוריים בצפון כ-5,000 מכשירים חדשים נוספים של ביפר. מאות מכשירי דיווחית סופקו לבתי אב ביישובי הצפון.

ביפר היא החברה הגדולה בישראל בתחום ניתוב והעברת מידע, ולה כ-50 אלף מנויים. בחברה מדווחים כי במהלך השבועות האחרונים חל גידול של 30% בכמות ההודעות והדיווחים, כך שבימים אלה מעבירה החברה יותר מ-500 אלף הודעות בשבוע. לביפר יותר מ-1.2 מיליארד הודעות איתורית בשנה, מהן כ-80% במגזר העסקי-מוסדי וכ-20% בשוק הפרטי.

הפעילות של ביפר מתבססת על שני מנועים עיקריים: אספקת שירותי העברת מידע באיתוריות (paging) והודעות כתובות (SMS) באלחוט, שהיא כ-60% ממחזור החברה; וכן הפעלת מרכזי Call Center עבור גופים אחרים (כמיקור חוץ), שהיא כ-40% מסך הכנסות החברה. ביפר נהנית מהכנסות שיגיעו השנה, על פי הערכות, לכ-130 מיליון שקל, והיא רווחית לאורך זמן.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker