חברת דה-קלו בן-יהודה חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם אורקל ישראל

שיתוף הפעולה יאפשר לחברות הפורטפוליו של דה-קלו סיוע טכנולוגי בנוסף לסיוע הכספי

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker digital

חברת דה-קלו בן-יהודה סיכמה עם אורקל ישראל על מתן תמיכה לחברות הפורטפוליו שלה. דה-קלו מתמחה בליווי חברות סטארט אפ צעירות ביותר, החל משלב הרעיון, גיבוש המודל העסקי ואסטרטגיות, וכלה בגיוס ההון. בין החברות אותן מלווה דה-קלו נמצאות Oblicore Hotbar ,I-impact וקמלוט.

דה-קלו רואה בשיתוף הפעולה עם אורקל חלק ממדיניות הרחבת הפעילות בתחום חברות הסטארט אפ. במסגרת השת"פ תקצה אורקל צוות מומחים טכנולוגי בראשות חיים רוטנברג, המנהל הטכנולוגי הראשי שלה, שיסייע לדה-קלו בתהליכי המיון והסינון של חברות הסטארט אפ. חברות שיימצאו מתאימות יוכלו להמשיך ולהסתייע בצוות המומחים של אורקל בתחומים שונים כגון הדרכה, ליווי ייעוץ, וכמובן התקנת מערכות רלוונטיות של אורקל.

שיתוף הפעולה יושם לאחרונה בחברת Oblicore, המהווה תשתית לנותני שירותים דרך האינטרנט - Service Providers. החברה נוסדה במשרדי דה-קלו וגייסה לא מכבר 2 מיליון דולר לפי שווי חברה של 6 מיליון דולר. היא נמצאת בשלבי גיוס הון של כ-10 מיליון דולר. Oblicore נעזרת בצוות המומחים של אורקל בכל הקשור בייעוץ, ליווי ותמיכה טכנית.

אורקל היא הספקית הגדולה בעולם של תוכנות ניהול מידע וחברת התוכנה השנייה בגודלה בעולם, עם הכנסה שנתית של למעלה מ-11 מיליארד דולר ב-2000. אורקל מספקת את מסדי הנתונים, הכלים ומוצרי היישומים שלה, יחד עם שירותי ייעוץ, הדרכה ותמיכה, ביותר מ- 168 מדינות ברחבי העולם, לרבות ע"י החברה הבת - אורקל ישראל.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker