דיגיטל 2016 |

"אלטרנטיבה לדואופול וגם למי שמעולם לא התחברו": הטלוויזיה של פרטנר - על בסיס אנדרואיד TV

איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר: "זמן הצפייה של בני 24-18 נחתך ב-48 שעות בחודש. אבל הצעירים לא צופים פחות, הם צופים אחרת"

אלירן רובין
אלירן רובין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איציק בנבנישתי, מנכ”ל פרטנר
איציק בנבנישתי, מנכ”ל פרטנרצילום: דודו בכר

פרטנר תשיק בישראל טלוויזיה רב-ערוצית שתהיה מבוססת על פלטפורמת האנדרואיד TV, של גוגל. כך אמר הבוקר, איציק בנבנישתי, מנכ”ל קבוצת פרטנר, בוועידת דיגיטל 2016 של TheMarker. “אני שמח לחשוף את הטפח הראשון והמשמעותי מהפרויקט אחרי עבודה מאומצת שנמשכה מספר חודשים, שלקחו בה חלק אנשי הטכנולוגיה, הדיגיטל והתוכן של פרטנר, עבודה שנעשתה בשיתוף עם מומחים מהארץ ומחו"ל, ובשיתוף עם גוגל”, ציין בנבנישתי.

מנכ”ל פרטנר ציין כי גוגל חשפה את האנדרואיד TV בשנת 2014, וכבר היום ספקיות תקשורת ביותר מ-20 מדינות ברחבי העולם מציעות שירותי טלוויזיה המבוססים על האנדרואיד TV. "בחודשים הקרובים, עם השקת שירותי הטלוויזיה הרב-ערוצית של פרטנר, גם ישראל תהיה על מפת החדשנות של האנדרואיד TV. 

"בנינו ממשק חוויית משתמש, שהותאם לדרישות ולהרגלים של הצופה הישראלי וניתן מענה לצופים שמחפשים אלטרנטיבה לדואופול הקיים, ולכל מי שגדל למציאות ה-OTT ומעולם לא התחברו לטלוויזיה".

בנבנישתי התייחס לאופי הצפייה בטלוויזיה ובשינויים שעבר הענף בתקופה האחרונה. “ככל שהצופים צעירים יותר, הרגלי הצפייה שלהם הופכים פחות ופחות מסורתיים. זה בא לידי הן בתכנים, והן באופן הצפייה. משנת 2010 ירד זמן הצפייה הממוצע של הצופה האמריקאי בטלוויזיה מסורתית, ב- 16 שעות בחודש. הנתון המשמעותי יותר מראה שזמן הצפייה של בני 18-24 נחתך ב-48 שעות בחודש. אבל הצעירים לא צופים פחות, הם צופים אחרת.

לדברי בנבנישתי, השקת הטלוויזיה תתרחש במחצית הראשונה של שנת 2017.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker