שידור חם - טוויטר תעביר שידורים חיים של תוכניות מבלומברג טי-וי

טוויטר ממשיכה להרחיב את תחום הלייב סטרימינג: תשתף פעולה עם בלומברג ותשדר בשידור חי חדשות פיננסיות ועדכונים יומיים של שוק המניות

רפאלה גויכמן
רפאלה גויכמן
מסך המציג את מניית טוויטר עולה
צילום: בלומברג

טוויטר מגבירה את קצב גיוס שותפות המדיה שיעבירו שידורים חיים על גבי הפלטפורמה שלה והודיעה השבוע על שיתוף פעולה עם סוכנות הידיעות הכלכליות בלומברג. במסגרת השותפות קיבלה טוויטר את זכויות השידור של שלוש תוכניות פיננסיות: Bloomberg" "West", "What’d You Miss?", "With All Due Respect ובנוסף גם עדכון יומי בשידור חי מוול סטריט.

בחודשים האחרונים טוויטר סימנה לעצמה כמטרה להפוך לפלטפורמת חדשות בשידור חי ואף שינתה את סטטוס ההגדרה שלה בחנות האפליקציות של אפל מקטגוריה של רשת חברתית לקטגוריה של חדשות. אנטוני נוטו, מנהל הכספים הראשי של טוויטר אמר כי "שיתוף הפעולה עם בלומברג יעניק לחברים בטוויטר את הדרך הטובה ביותר לצפות בשידור חי בביצועי השווקים הפיננסיים ביחד עם פרשנויות בזמן אמת על המהלכים והשפעותיהם".

פרטי העסקה החדשה עדיין לא ידועים, אך באתר חדשות הטכנולוגיה טקראנץ' דווח כי שתי החברות יחלקו את ההכנסות מפרסומות בזמן השידורים. לאחרונה הפכו שידורים חיים לטרנד החם ביותר ברשת - בעיקר לאחר שהמתחרה הגדולה של טוויטר, פייסבוק, פתחה את האפשרות לכלל המשתמשים. פייסבוק וטוויטר נאבקות על נתחים מתכני וידאו, בגלל פוטנציאל גבוה להכנסות מפרסום.

שיתוף הפעולה עם בלומברג מגיע לאחר מספר עסקאות שביצעה טוויטר השנה ברכישת זכויות על שידורים חיים. באפריל השנה רכשה טוויטר את זכויות השידור ברשת על 15 משחקי ליגת ה-NFL, כמו גם שידור חיים בשיתוף פעולה עם ESPN מטורניר ווימבלדון בתחילת החודש. עוד עסקה של טוויטר הייתה מול רשת CBS בה קיבלה את זכויות השידור של הוועידות הלאומיות של הרפובליקאים והדמוקרטים שייתקיימו בסוף החודש הנוכחי. שלא כמו שידורי הפוטבול שביצעה באתר אחת לשבוע, שיתוף הפעולה עם בלומברג יכלול מספר שידורים חיים ביום. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום