אמיתי זיו

"לגולן יש כעת 3 אפשרויות: או לבנות רשת, או להיכנס להסכם שיתוף רשת או לצאת מהשוק" - כך אמר הבוקר מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, בכנס גלובס בעניין עתידה הלא ברור של גולן טלקום.

מנכ"ל
משרד התקשורת שלמה פילבר
מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר, השנהצילום: מוטי מילרוד

לדברי פילבר, "גולן נכנס לשוק עם שורה של הנחות, הטבות והגנות ינוקא כדי להתמודד עם הגדולות באמצעות תשתית. הוא לא בנה תשתית ובכך הוא עיוות את כל השוק. אני קבעתי, מרגע שנכנסתי לתפקיד, שלא יכול להיות ששחקן אחד ייהנה מהנחות מול החובות שלו, ומאז אנחנו משחקים חתול ועכבר עם החברה. אתמול לא פסלנו את ההסכם עם HOT מובייל אבל קיבלנו החלטה שזה מנוגד לתנאי הרישיון".

פילבר התייחס גם למחירי מניות הסלולר שזינקו אתמול אחרי פסילת ההסכם ואמר: "אני לא הייתי מסתכל על יום אחד בשוק ההון ומסיק מזה. אני חוזר ואומר, גולן טלקום היא מרכיב אחד בתחרות אבל התחרות תהיה פה גם אחרי שגולן יעזוב. התחרות היא לא בגלל שחקן אחד אלא בגלל שורה של מהלכים שעשה משה כחלון, בשורה של רפורמות ששיחררו את הקהל השבוי והעבירו כוח מהחברות ללקוחות. אנחנו נמצאים היום עם 5 חברות סלולר ועולם חדש של הכל כלול - ואם לקוח לא מרוצה מהחברה שלו, הוא תוך חצי שעה מתנייד לחברה אחרת וזה לא הולך להשתנות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker