חברת הסייבר Sixgill גייסה 5 מיליון דולר - כדי לנטרל איומים מהרשת האפלה

חברת הסייבר Sixgill מתריעה בפני איומים על ידי ניטור ה-Darkweb, "עוד לפני שאלה מתרחשים"

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמיתי זיו

אנשים רגילים עושים קניות בשוק הכרמל - האקרים עושים קניות ב-Darkweb (הרשת האפלה), מערכת פורומים סגורה שמאפשרת מסחר בכל מה שאינו חוקי: נשק, סמים וגם תוכנות זדוניות. ב-Darkweb ניתן לרכוש וירוסים, רשת מחשבים למתקפה משולבת (DDoS), סיסמאות של אנשים לשירותי רשת ומספרי כרטיסי אשראי.

חברת הסייבר Sixgill מתריעה בפני איומים על ידי ניטור הרשת האפלה, והכריזה על גיוס הון ראשון של 5 מיליון דולר. כך נמסר: "המוצר של Sixgill מאתר ומנטרל איומי סייבר ודליפות של מידע רגיש אשר מקורם ב-Darkweb, עוד לפני שאלו מתרחשים, ובכך מספק ללקוחות מידע מקיף והתראות בזמן אמת.

"Sixgill משתמשת באלגוריתמים וטכנולוגיות ייחודיות על מנת לחבר את הנקודות החשודות ברחבי ה-Darkweb, שם היא מנתחת את המידע הרב ויוצרת פרופילים על ידי ניתוח דפוסי התנהגות של משתמשי האינטרנט האפל והרשתות החברתיות הסמויות בהן הם מתנהלים. "כמו כן, Sixgill מזהה ועוקבת אחר האקרים פוטנציאלים בעודם מתכנננים פעילות מזיקה ובלתי חוקית, ויכולה לשלוח ללקוחותיה התראות בזמן אמת אודות אותם איומים".

מהחברה נמסר שלקוחותיה הם ארגונים ואף "אנשים פרטיים" שמקבלים התראות כנגד "התקפות ואיומים קונקרטיים".

סבב הגיוס הובל על ידי Elron ובו השתתפו גם Terra Ventures. החברה משיקה כעת רשמית את הפעילות המסחרית שלה.

החברה נוסדה ב-2014 על ידי אבי קסטן ואלעד לביא, ומשרדיה נמצאים בנתניה. בין לקוחותיה: חברות טלקום, חברות פיננסים ומוסדות מודיעין ממשלתיים. החברה מעסיקה כיום 10 עובדים וצפויה לגדול ל-18 עובדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker