מנכ"ל משרד התחבורה התפטר - סמנכ"לית התשתיות תחליף אותו

המנכ"ל היוצא, עוזי יצחקי, עוזב את התפקיד לאחר 4 שנות כהונה ו-22 שנים במשרד התחבורה ■ השר ישראל כ"ץ החליט למנות במקומו את קרן טרנר ■ יצחקי: "אני פורש בשיא ובכוונתי להתחיל בדרך חדשה"

אורן דורי
אורן דורי
מנכ"לית משרד התחבורה, קרן טרנר אייל
קרן טרנר, המנכ"לית החדשה של משרד התחבורהצילום: עופר וקנין

מנכ"ל משרד התחבורה, עוזי יצחקי, הודיע לשר ישראל כ"ץ על כוונתו לפרוש מתפקידו. במקומו של יצחקי החליט כ"ץ למנות את קרן טרנר, סמנכ"לית בכירה לפיתוח תשתיות ותיאום תחבורתי במשרד, שבשנה האחרונה מכהנת גם כמשנה למנכ"ל המשרד.

יצחקי (50) כיהן כמנכ"ל המשרד במשך ארבע וחצי השנים האחרונות. הוא עוזב את משרד התחבורה והשירות הממשלתי בתום 22 שנים, לאחר שהתחיל כבעל משרה זוטרה והתקדם למלא שורה ארוכה של תפקידים מקצועיים, בהם ראש מטה של מספר מנכ"לים קודמים במשרד ולאחר מכן סמנכ"ל בכיר תנועה במשרד התחבורה.

קרן טרנר תהיה האישה הראשונה שממונה לתפקיד המנהלת הכללית של משרד התחבורה מאז הקמתו. "טרנר היא בעלת ניסיון רב בתחום התשתיות והבטיחות בדרכים ומוערכת על ידי גורמים רבים העוסקים בענף", נימק כ"ץ את בחירתו. "טרנר הייתה שותפה מלאה לתנופת פיתוח התשתיות של רשת הכבישים, המסילות, מערכות הסעת ההמונים והרכבות הקלות במדינת ישראל", הוסיף השר.

שר התחבורה הודה ליצחקי על תרומתו הרבה לפעילות המשרד. "יצחקי הוביל את המשרד לזכייה בפרסי הצטיינות שנה אחר שנה, בשיפור השירות לציבור וצמצום הבירוקרטיה הממשלתית", ציין כ"ץ.

עוזי יצחקי, מנכ"ל משרד התחבורה
עוזי יצחקי, המנכ"ל הפורש של משרד התחבורהצילום: מוטי מילרוד

יצחקי הודה לשר התחבורה ואמר: "השר כ"ץ הוא בולדוזר אמיתי. בזכות מקצועיותו וניסיונו הרב, פעילות משרד התחבורה ניכרת בכל פינה בארץ. מניסיון עבודה עם השר כ"ץ ומהיכרות מעמיקה עמו, אין לי ספק כי הוא ימשיך לשנות את פניה של המדינה גם בשנים הבאות. אני פורש בשיא ובכוונתי להתחיל בדרך חדשה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker