הסטארט-אפ ארמרון גייס 2 מיליון דולר כדי לפתח Firewall חדש לאתרים

Armeron מפתחת מנוע אוטומטי להגנה על אפליקציות ווב פנים וחוץ ארגוניות ■ החברה שהוקמה ב-2015 מעסיקה 13 עובדים ותגייס 8 נוספים בקרוב

אלירן רובין
אלירן רובין
אילוסטרציה לתוכנת מחשב
תוכנת מחשב

חברת סייבר ישראלית חדשה בשם ארמרון (Armeron) הודיעה היום (ג') על השלמת סבב גיוס ראשון (סיד) של 2 מיליון דולר מקרן גלילות קפיטל פרטנרס. החברה שמעסיקה כיום 13 עובדים - 8 מהם בישראל, מתכננת לגייס 8 נוספים עד סוף השנה במטרה להמשיך ולפתח את המערכת. 

ארמרון מפתחת Firewall עבור אפליקציות ווב (WAF) - אתרים או תוכנות פנים ארגוניות הניתנות כשירות (SaaS) המשמשות ארגונים כמו בנקים, חברות ביטוח או אתרי מסחר מקוונים. בחברה מסבירים כי ארמרון אינה נסמכת על פעולת לימוד או כללים מורכבים. הטכנולוגיה שמפתחת החברה נועדה לבודד בצורה אוטומטית את האפליקציות על מנת להפוך כל התקפה, מוכרת או שאינה מוכרת על היישום לבלתי רלוונטית.

ציון גונן
ציון גונן צילום: ללא קרדיט

מייסדי החברה הם ציון גונן מנכ"ל החברה, שבעבר שימש כמנהל אסטרטגיה ב-SafeNet, רון רופר ודן פסטרנק. לטענתם, למרות השינויים הרבים בתחום הסייבר, עולם אבטחת האתרים והאפליקציות נשאר עם פתרונות זהים כבר קרוב לעשור. 

"הטכנולוגיה שאנחנו מפתחים מבצעת ניתוח אוטומטי בזמן אמת של לוגיקת האפליקציה, ומייצרת רשימה של כל הבקשות המותרות באותו רגע. תוקף שינסה לעשות מניפולציה על הבקשות על מנת לתקוף את האתר או האפליקציה - יחסם בצורה אוטומטית בלי כל הגדרה של חוקים או חתימות", מסביר גונן.

"תחום ה-WAF לא השתנה מבחינה טכנולוגית קרוב ל-15 שנה", מסבירים בחברה. “יש המון כלים שונים שמספקים פתרונות בתחום, אבל לא היו שינויים מהותיים בלב הטכנולוגיה וזה מה שאנחנו מביאים לתחום. נניח שלקוח של בנק גולש באתר הבנק - אחת החששות הן שמישהו יאזין לפעולות שמבוצעות הגולשים וינסה לחדור. המנוע שאנחנו מפתחים יודע לזהות בצורה כמעט אוטומטית את הפעילויות ולזהות מי הוא משתמש תקין ומי לא - ומי שלא פשוט נחסם. כך מנהל האתר יעבוד הרבה פחות כדי להגן על האתר".

המוצר של ארמרון נמצא עדיין בפיתוח. החברה בחנה כבר גרסאות מוקדמות של מוצריה עם מספר ארגונים בעולם ומתכננת להשיק את תוכנית הבטא שלה מאוחר יותר השנה. החברה מתכוונת מאוחר יותר למכור רשיונות שהתשלום עבורם מבוסס על כמות המשתמשים באתרים. 

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker