הסטארט-אפ Demisto משיק מוצר לניהול תקיפות סייבר ומגייס 6 מיליון דולר

סמנכ”ל בחברה: "ארגונים נמדדים המון פעמים על פי המהירות של התגובה לתקיפה שכבר החלה. אנחנו לא מגנים - אנחנו עוזרים לעצור את ההתפשטות"

אלירן רובין
אלירן רובין

הסייבר הישראלי לא נח: דמיסטו (Demisto), סטארט-אפ בתחום הניהול של אירועי אבטחה, הודיע היום (ד') על השלמת סבב גיוס ראשון בסך 6 מיליון דולר והשקת המוצר הראשון. את סבב הגיוס הובילה קרן אקסל, אליה הצטרפו מספר משקיעים פרטיים, בהם בכירים מחברות סייבר בעולם.

ארבעת מייסדי החברה הם סלביק מרקוביץ’, דן שראל, גיא רינת ורישי בהרגבה. מרקוביץ’, שכעת מכהן כמנכ"ל החברה, הוא אחד משני המייסדים של הסטארט-אפ הישראלי סנטריגו, שפיתח מוצר אבטחת מידע למסדי נתונים ונמכר למ’קאפי ב-2011 בסכום שהוערך בעשרות מיליוני דולרים. שראל ורינת שהיו סמנכ”לים בסנטריגו המשיכו יחד עם מרקוביץ’ למ’קאפי ושם הכירו את בהרגבה.

4 המייסדים של דמיסטו
4 המייסדים של דמיסטוצילום: דמיסטו

בשונה ממרבית המוצרים בשוק שנועדו לזהות, למנוע וללכוד תקיפות סייבר, בדמיסטו בחרו להסתכל על הזירה מכיוון אחר, ומתוך הנחה שתמיד יהיו תקיפות שיצליחו לחדור לארגון, פיתחו כלי לניהול התקיפות. "ארגונים נמדדים המון פעמים על פי המהירות של התגובה לתקיפה שכבר החלה. אנחנו לא מגנים - אנחנו עוזרים לעצור את ההתפשטות של ההתקפה", מסביר שראל. 

בחברה מציינים כי התוכנה יודעת לפעול יחד עם מוצרי האבטחה הקיימים בארגון, ביניהם מוצרים של צ’ק פוינט, פאלו אלטו, fireye וחברות נוספות. הצורה שבה היא פועלת היא בעזרת צ’ט בוט שעוזר לעובדים על ידי מתן תשובות לשאלות וביצוע פקודות הקשורות לתקיפה המנוהלת.

החברה מעסיקה כיום 17 עובדים, 13 מהם בישראל. בעקבות הגיוס, מתכננים בדימסטו להרחיב את מאמצי השיווק והמכירות. כמו כן, לחברה ישנם עד היום ישנם מספר לקוחות בטא והיא אינה רווחית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker