לוח הפגישות של פילבר חושף גם את הכוורת שלו

מנכ"ל משרד התקשורת ערך 47 פגישות עם שחקנים בשוק בכשלושה חודשים ■ כמעט בכולן השתתפה "היועצת המקצועית הבכירה", ואילו סמנכ"ל הכלכלה, שאינו מסכים עם פילבר על רוב הסוגיות, נכח רק בעשר פגישות

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר בוועידת התרבות של "הארץ", היום
אמיתי זיו

במסגרת פנייה לפי חוק חופש המידע של TheMarker, ופנייה דומה של עמותת הצלחה, קיבלנו לידינו את לוח הפגישות של מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר.

פירוט הפגישות נמסר לתקופה שמכניסתו לתפקידו ב–11 ביוני 2015 עד ל–24 בספטמבר 2015. בסך הכל מופיעות בדיווח 47 פגישות, עם נציגים של כל השחקנים בשוק התקשורת, מקטנים ועד גדולים.

שאול אלוביץצילום: אייל טואג
מיכאל גולן במשרדי גולן טלקום בתל אביבצילום: אייל טואג

רוב הפגישות היו ברמת מנכ"לי חברות, ומבין בעלי המניות הופיע לפגישה עם פילבר בעצמו רק שאול אלוביץ' (בזק). מטעם פרטנר השתתף היו"ר אדם צ'זנוף (ולא בעלי השליטה חיים סבן), ומטעם HOT היו"ר פטריס ג'יאמי (ולא פטריק דרהי). עוד מבין בעלי השליטה שנפגשו עם פילבר בסיבוב ההיכרות - חזי בצלאל ומיכאל גולן.

מעניין אף יותר מפירוט האנשים שנפגשו עם פילבר הוא הפירוט של מי שהתלוו לפילבר מקרב אנשיו. לפילבר יש בעיה: היועצת המשפטית שלו, דנה נויפלד, נגועה בניגוד עניינים על רקע הקשר הזוגי שלה עם עו"ד דודי תדמור, מהבכירים בעורכי הדין בישראל, שייצג בעבר גם לקוחות מתחום התקשורת. עם סמנכ"ל הכלכלה של משרד התקשורת, הרן לבאות, פילבר פשוט אינו מסכים על רוב הסוגיות - שכן לבאות אינו מספיק פרו־בזק לטעמו.

חזי בצלאלצילום: עופר וקנין
פטריס ג'יאמיצילום: עופר וקנין
אדם צ'זנוףצילום: BLOOMBERG NEWS

אז מי כן מלווה את פילבר בפגישותיו? כמעט לכל פגישה נכנס פילבר עם "היועצת המקצועית הבכירה למנכ"ל", עדי קאהן־גונן. מתוך 47 פגישות היא נכחה ב–35. לבאות נכח רק בעשר פגישות, ואילו נויפלד רק בחמש. סמנכ"ל ההנדסה, חיים גרון, נכח בשבע פגישות, וסמנכ"ל הפיקוח והאכיפה, מימון שמילה - בשמונה פגישות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker