גולן מאבדת את המפיץ המרכזי שלה: רשת באג; מודיעה על הקמת מותג סלולרי משלה

עיקר המצטרפים לגולן הם באמצעות אתר האינטרנט של החברה, אך גם לאיבוד מפיץ קמעונאי גדול יש השלכות ■ באג תחליף את גולן בהפצה של סימים מחברת פלאפון, אך תחת מותג משנה משלה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

עוד צרות לגולן טלקום: מלבד הטפטוף האיטי של לקוחות החוצה מהחברה בניודים, כעת החברה מאבדת את המפיצה הקמעונאית המרכזית שלה, רשת באג, שלה פרישה ארצית עם 77 סניפים.

מייל פנימי קצר שיצא למחלקת המכירות של גולן טלקום מסביר: "לאחר שיתוף פעולה של מעל ל-3 שנים, תסתיים הפעילות המשותפת עם רשת באג בעוד 30 יום". על פי המייל, גולן תמשיך לשווק סימים דרך רשת בסט מובייל, שלה כ-40 סניפים בפרישה ארצית. עיקר המצטרפים לגולן הם באמצעות אתר האינטרנט של החברה, אך גם לאיבוד מפיץ קמעונאי גדול יש השלכות.

באג תחליף את גולן בהפצה של סימים מחברת פלאפון אך תחת מותג משנה משלה. כך נמסר בהודעה קצרה שמסרה חברת פלאפון: "חברת 'פלאפון' ורשת חנויות 'באג' מודיעות על חתימת הסכם אסטרטגי לשיתוף פעולה, במסגרתו הרשת הגדולה בישראל לאלקטרוניקה תשיק מותג סלולר חדש על גבי רשת הדור הרביעי של פלאפון".

לפי ההודעה, "המותג יציג חבילות תקשורת אטרקטיביות וייחודיות במודל LOW-COST ויימכר בבלעדיות ברשת באג הכוללת 77 סניפים בפרישה ארצית וכן בדיגיטל בפורמט  E-Commerce". עבור פלאפון זהו כבר מותג מוזל רביעי של הרשת, יחד עם וואלה מובייל, יופון, היי-מובייל וכעת כאמור, באג.

מרשת באג נמסר: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם חברת פלאפון שתצא לדרך בשבועות הקרובים".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker