מיכאל גולן: "שכבתי על הגדר של התחרות ועכשיו הם זורקים אותי לכלבים"

גולן בראיון בערוץ 2: "עם כל הכבוד לכחלון ונתניהו - הם לא עשו מה שאני עשיתי לטובת המדינה" ■ משרד התקשורת: "דבריו של מיכאל גולן מופרכים וחסרי בסיס"

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמיתי זיו

"אם יש קריסה זו קריסה של כל המערכת הסלולרית של מדינת ישראל, זה יקרוס באפקט דומינו - זה החלום של נסראללה: בעיית קליטה בכל המדינה". כך אמר מיכאל גולן בראיון שהעניק הערב (שבת) לקרן מרציאנו בתכנית החדשות של ערוץ 2.

עוד אמר גולן: "החלטתי לעלות בזכות האידאולוגיה הציונית, הבאתי משקיעים זרים, לא יהודים, שאמרו נשים 600 מיליון שקל בישראל. נתנו את הלב והתוצאות - החזרנו 5 מיליארד שקל לעם ישראל - כל אזרח קיבל צ'ק של 10,000 שקל מגולן. אין אף דוגמה לרפורמה שהצליחה כמו הרפורמה בסלולר. המדינה רצתה תחרות ולא יותר אנטנות ועשינו יותר תחרות יותר מכל מה שציפו. האנטנות הם עודף רגולטורי וזה מחסל את היזמות מחו"ל". 

מיכאל גולן
מיכאל גולן במשרדי גולן טלקום בתל אביב צילום: אייל טואג

על הסכם המכירה לסלקום הוא אומר: "ההסכם הזה, אין בו כדאיות כלכלית למשקיעים שלי".

גולן תקף את הדרג הפוליטי: "עם כל הכבוד למשה כחלון ונתניהו הם לא עשו מה שאני עשיתי לטובת המדינה. בזכות הצוות שלנו עשינו משהו חסר תקדים לטובת האזרחים יותר מכל הדיבורים שלהם ועכשיו הפוליטיקאים מראים אותי כמו אויב של המדינה, יותר גרוע מנסראללה. נתתי את הנשמה והשקענו כסף, שכבתי על הגדר של התחרות ועכשיו הם זורקים אותי לכלבים".

ממשרד התקשורת נמסר בתגובה: "דבריו של מיכאל גולן מופרכים וחסרי בסיס. גולן קיבל מהמדינה הטבות במאות מיליוני שקלים כדי להקים רשת סלולארית מתקדמת אך הפר ולא עמד בתנאי הרשיון.

"היום מבקש גולן מהמדינה לקבל הטבות נוספות בהיקף של כמיליארד שקל בעשור הבא, בניגוד לתנאי המכרז והרשיון. בנוגע לבקשתו למיזוג מול החשש לפגיעה בתחרות בשוק, בסוגיה זו תכריע השבוע הממונה על ההגבלים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker