בזק: המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים דודו מזרחי עוזב את החברה

מזרחי מונה לתפקיד באוקטובר 2012 אחרי עזיבתו של סמנכ"ל הכספים הקודם בקבוצה, אלן גלמן

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

המשנה למנכ"ל ומנהל הכספים הראשי בבזק, דודו מזרחי, הודיע היום ליו"ר הקבוצה, שאול אלוביץ, ולמנכ"ל, סטלה הנדלר, על כוונתו לפרוש מתפקידו. מזרחי ישאר בתפקידו עד אשר יימצא מחליף ותערך חפיפה מסודרת.

מזרחי מונה לתפקיד באוקטובר 2012 אחרי עזיבתו של סמנכ"ל הכספים הקודם בקבוצה, אלן גלמן. 

במשך כחמש שנים שימש מזרחי כסמנכ"ל כלכלה ותקציב, ובארבע השנים האחרונות כיהן כמשנה למנכ"ל ומנהל הכספים הראשי של קבוצת בזק. מזרחי היה אחראי על תחומי הכלכלה, קשרי משקיעים, גבייה, מימון, חשבות ובקרה על החברות בקבוצה. הוא ביצע, בין היתר, מהלכים להרחבת בסיס מחזיקי המניות בחברה, בעיקר הזרים שבהם, תוך השאת הערך עבור בעלי המניות, והוביל מהלכי התייעלות תפעולית בחברה.

בעקבות ההחלטה לפרוש מהתפקיד מסר היום מזרחי: "החלטתי לפרוש בתחושה של מיצוי וסיפוק רב, לאחר שנים נפלאות של עשייה, שינויים, שיפורים ותמורות. יחד עם חבריי העובדים והמנהלים הצעדנו את בזק לשיאים חדשים בכל תחומי העשייה. אחרי כל השנים הללו, ומתוך הכרות מעמיקה ביותר עם החברה, אין לי ספק שמקור כוחה ועוצמתה טמון בעובדים והמנהלים המדהימים והמחוייבים שלה, שרבים מהם היו ויישארו חבריי הקרובים ביותר. אני מבקש להודות למנכ"לית בזק, לחברי להנהלה, לבעלי המניות, בארץ ובחו"ל, ליו"ר בזק ולדירקטוריון החברה - על האמון ושיתוף הפעולה".

המנכ"לית הנדלר מסרה כי "דודו מהווה עוגן מרכזי בבזק, בזכות ההיכרות המעמיקה שלו עם החברה, חשיבתו המקורית והיכולת שלו להניע תהליכי התייעלות. דודו מותיר אחריו חטיבת כספים מצויינת, בעלת השפעה מהותית על הארגון כולו, ואני מודה לו על כך".

יו"ר הקבוצה, שאול אלוביץ, אמר כי "דודו פעל בהצלחה רבה לביסוס מעמדה של בזק כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי, ובמקביל לחיזוק בסיס מחזיקי המניות הזרים בחברה. אני מאחל לדודו הצלחה בהמשך דרכו ומודה לו על תרומתו הרבה לבזק".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום