המחלוקת בצמרת פאוורמט נמשכת: "הצגת מזכר ההבנות כסופי וחתום היא שקרית"

למרות שבמסמך שהוגש השבוע לבית המשפט הוזכר כי יש לאתר מנכ"ל חדש, בחברה טוענים – המנכ"ל טורסטן היינס יישאר בתפקידו ■ המייסד פוליאקין מסר: "ההסכם נחתם על ידי הצדדים"

אלירן רובין
אלירן רובין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלירן רובין
אלירן רובין

מחלוקת בצמרת פאוורמט; החברה הגיבה היום (ג') לפרסום מזכר ההבנות שהוגש לביהמ"ש, ולפיו הוסכם בין היתר על איתור מנכ"ל חדש לחברה.

ביום ראשון השבוע הוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב מזכר הבנות שגובש במסגרת הליך גישור. במסגרתו מבקשים בעלי המניות מבית המשפט להורות על השהיית ההליכים המשפטיים שהחלו באוקטובר האחרון, עם הגשת תביעה נגזרת על ידי בעלי המניות.

מנכ"ל המריבה, תורסטן היינסצילום: בלומברג

כעת טוענים בחברה כי המנכ"ל "טורסטן היינס עושה עבודה מצויינת והוא יישאר המנכ"ל של פאוורמט". עוד נמסר מטעם פאוורמט כי מצער שמייסד החברה, רן פוליאקין ומקורביו, בחרו להוציא העתק של מזכר הבנות חסוי מגישור – ללא אישור כל הצדדים וללא אישור המגשר.

בשם פוליאקין ובעלי מניות אחרים טוען עו"ד יואל פרייליך, ממשרד גיסין ושות' כי "אין יסוד לטענה כי ההסכם חסוי. ההסכם נחתם על ידי הצדדים ועל פי הוראותיו ודרישה מפורשת, דווקא מהצד של בעלי המניות האחרים, חייב פנייה מיידית לבית המשפט". עוד נמסר מצדו של פוליאקין, כי ככל הידוע לא התקבלה החלטה אחרת במוסדות החברה בקשר להסכם שנחתם רק לפני מספר ימים.

כמו כן הבהיר פרייליך כי לפוליאקין ולבעלי המניות האחרים "אין לא היתה כל כוונה או יוזמה לפגוע בהיינס. הם רוחשים לו כבוד, מאחלים לו הצלחה ומצרים על כל התרשמות אחרת שנוצרה".

בעלי המניות בחברה, ניל אורבך, מנכ"ל האדסון אנרג'י פרטנרס וחבר הדירקטוריון, פרנק כרמל המייצג בדירקטוריון את כריס ברץ' ובעלי מניות קשורים נוספים, אמרו כי " היינס נהנה מהתמיכה של רובו המכריע של דירקטוריון החברה. היינס יישאר מנכ"ל פאוורמט, ואנו סמוכים ובטוחים ביכולות שלו, גם כאשר הוא מותקף ומוכפש על ידי רן פוליאקין ושותפיו", נכתב בהודעה מטעם החברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker