חברת הסייבר הישראלית אינסיילו גייסה 9 מיליון דולר

הגיוס הנוכחי הוא חלק מסבב הגיוס הקודם של החברה, עליו הכריזה ביוני ■ סך ההשקעות בחברה מאז הוקמה לפני שנה וחצי הן 21 מיליון דולר

ענבל אורפז

חברת הסייבר אינסיילו (enSilo) מודיעה היום כי הרחיבה את סבב הגיוס שלה מיוני האחרון, וגייסה 9 מיליון דולר נוספים. בסך הכל, החברה גייסה בסבב גיוס זה 19 מיליון דולר, שהביאו את סך ההשקעות בחברה ל-21 מיליון דולר מאז שהוקמה לפני 18 חודשים.

הגיוס ביוני בוצע 3 חודשים בלבד לאחר סבב גיוס הסיד של החברה - פרק זמן קצר במיוחד. בשבעת החודשים שבין שני חלקי הגיוס הוכפל שווי החברה.

רועי קתמור
רועי קתמור, מנכ"ל אינסיילו

הטכנולוגיה של אינסיילו מתמקדת במניעת גניבת מידע רגיש מתוך ארגונים. רמברנדט ונצ'ר פרטנרס הובילה את סבב ההשקעה החדש בחברה, והשתתפו בו גם המשקיעים הקודמים, כרמל ונצ'רס ולייטספיד ונצ'ר פרטנרס.

"אינסיילו מציעה פלטפורמה המבוססת על ההנחה כי לא ניתן למנוע את החדירה לרשת הארגונית, כפי שמעידות התקפות מוצלחות המככבות לעתים קרובות כל כך בכותרות החדשות. במקום להתמקד במניעת החדירה לארגון וההתפשטות בו, הפלטפורמה של אינסיילו מתמקדת במניעת שיבוש הנתונים ובמניעת גניבת המידע מהארגון, שהן ההשלכות העיקריות והיקרות ביותר של מתקפת סייבר״, מסביר רועי קתמור, מנכ"ל החברה. ״הפלטפורמה של החברה עושה זאת על ידי אכיפת מדיניות הגנה שאינה מאפשרת לתוקפים ונוזקות ליצור תקשורת מתוך הארגון אל מחוצה לו. הפתרון של אינסיילו מאפשר לעובדים להמשיך לעבוד כרגיל באופן מאובטח גם אם אירעה חדירה אל תוך הארגון וגם תוך כדי תחקור אירוע החדירה ותיקונה״.

לדברי קתמור, מאז היווסדה לפני 18 חודשים חוותה אינסיילו צמיחה מהירה שכללה עשרות התקנות בארה"ב, והמימון החדש ישמש אותה להרחבת פעילויות השיווק והמכירות, ולשיפור חוויית הלקוח.

אינסיילו הוקמה ב-2014 על ידי קתמור, המנכ"ל, אודי יאבו, סמנכ"ל טכנולוגיות, תומר ביטון, סמנכ"ל מחקר, ועידו קלזון, סמנכ"ל פיתוח. החברה מעסיקה קרוב ל-45 עובדים בסן פרניסקו ובמרכז הפיתוח בישראל, בו מועסקים כ-30 עובדים. ביוני העסיקה החברה 20 עובדים. כעת החברה מגייסת עובדים למרכז הפיתוח שלה בהרצליה, ועד סוף השנה החברה צופה שתעסיק 60 עובדים.

אינסיילו החלה בשיווק ומכירות ברבעון הרביעי של 2015, ומכרה בשנה זו מערכות במיליוני שקלים, בעיקר בשוק האמריקאי. צפי המכירות של החברה לשנת 2016 גבוה פי עשר ועומד על עשרות מליוני שקלים. החברה מוכרת מנוי שנתי שעלותו נקבעת לפי מספר עמדות הקצה המוגנות.

לקוחות החברה הם ארגונים פיננסים, ארגוני בריאות, גופים ממשלתיים וחברות בטחוניות. לחברה כ-30 לקוחות, בהם רפאל הישראלי, Payoneer ,Deerfield Management ו-YTL Starhill. אינסיילו פועלת בשוק תחרותי וצפוף של זיהוי ומניעה של התקפות ממוקדות, ומתחרה בשחקנים כמו סיסקו, יבמ וסטארט-אפים ישראלים רבים. לטענת החברה, היתרון שלה הוא ההתמקדות במניעת גניבה ושיבוש של מידע.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker