חברת הסייבר הישראלית Hexadite מגייסת 8 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת שנועדה להקל על אנשי סקיוריטי בארגון לתעדף, לחקור ולתקן במהירות כמות הולכת וגוברת של התראות ■ בחברה מעוניינים בעקבות הגיוס להכפיל את מספר העובדים

אלירן רובין
אלירן רובין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלירן רובין
אלירן רובין

חברת הסייבר הישראלית הקסהדייט (Hexadite) מודיעה היום על השלמת סבב גיוס הון בסכום של 8 מיליון דולר בהובלת HP ventures, זרוע ההשקעות של חברת HP, וקרנות ההון סיכון Ten Eleven Ventures ו-YL Ventures של יואב לייטרסדורף. עד היום גייסה הקסהדייט 10.5 מיליון דולר. בגיוס הקודם השקיעו משה ליכטמן, שותף בקרן IGP ומנכ"ל מיקרוסופט ישראל לשעבר, ו-YL Ventures.

הקסהדייט נוסדה על ידי ערן ברק מנכ"ל החברה, עידן לוין וברק קלינגהופר ב-2014. שלושת היזמים הם בעלי נסיון של 10 שנים בתחום אבטחת המידע שהחל ביחידות המודיעין בצה"ל והמשיך באלביט - שם פיתחו מערכת לאימון של חוקרי סייבר בכל העולם.

מייסדי הקסהדייט: ערן ברק, עידן לוין וברק קלינגהופר
מייסדי הקסהדייט: ערן ברק, עידן לוין וברק קלינגהופר

בעקבות הגיוס מתכננים בחברה להגדיל את מערך הפיתוח והמחקר בישראל, וכן את מערך השיווק הגלובלי שבמרכזה בבוסטון ארה"ב. הקסהדייט מעסיקה כיום 20 עובדים, 15 מהם במרכז הפיתוח ברמת החייל בתל אביב, אליו תגייס 15 אנשי אבטחת מידע ומתכנתים נוספים.

החברה פיתחה מערכת שנועדה להקל על אנשי אבטחת מידע בארגון לתעדף ולחקור את התקיפות. בשלב הראשון התוכנה מבצעת חקירה אוטומטית של התראות שזוהו במערכות האנטי וירוס וה-Firewall. לאחר מכן היא מתעדפת, וחוקרת את ההתראות ובמידת הצורך מטפלת בהן. בכך המערכת מקלה על האנליסטים בארגון שמתמודדים עם כמות הולכת וגדלה של תקיפות.

החברה פונה לארגונים שמשתייכים בין היתר לתחומי הפיננסים, קמעונאות, טכנולוגיה ותעשייה. הלקוחות משלמים דמי שימוש שנתיים עבור המערכת של הקסהדייט. אחד הלקוחות של החברה הוא חברת IDT האמריקאית. "הפתרון שאנחנו מציעים להן מפחית את עלויות החקירה והטיפול לאחר זיהוי המתקפות, ומחזק את יכולות ההגנה הכלליות של הארגונים", מסר ברק, מנכ"ל החברה.

"הפתרון שלנו מסוגל להתמודד עם כל המשתנים המעורבים באיומי הסייבר של היום, ולהעניק ללקוחות את היכולת לחקור, להגיב ולפתור בצורה אוטומטית לכמות הולכת וגוברת של אירועי סייבר תוך מספר דקות ואפילו שניות", הוסיף ברק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker